Джерело
Bitlook | Драйв має бути законним. Я поважаю тих, хто будує, а не грається в гер...
677 Охват/переглядів
2025-06-20 23:16
Повідомлення №1339
Драйв має бути законним. Я поважаю тих, хто будує, а не грається в героя на вулицях під час війни.Нещодавно я публічно висловив свою позицію проти незаконного дрифту в столиці. І надалі залишаюсь категорично проти того, щоб хтось плутав місто в стані війни з автотреком. Гучні машини, газування, спалення гуми — це не про драйв і не про сміливість. Особливо тоді, коли поруч ветерани, діти, мами, які щойно вибігли з укриття. Це просто зневага. До міста. До людей. До країни, яка воює.Але я вдячний професіоналам. Тим, хто не мовчить. Тим, хто теж висловив позицію і засудив таку дикість. Дякую автоспортивній спільноті, яка звернулася до мене з відео, підтримала правильні цінності і запросила на професійний майданчик.Я обов’язково приїду. Бо вірю в тих, хто будує. Хто тренується. Хто готує молодь. Хто не підміняє спорт зухвалістю. Саме з такими людьми ми можемо створити правильний шлях розвитку автоспорту — законного, безпечного, професійного і потужного.Я сам у минулому професійний спортсмен. Я добре знаю, що високі результати — це не про епатаж. Це про дисципліну, віддачу і шлях. І саме таких людей я поважаю.Моя позиція проста. Ми за розвиток, але не за хаос. Ми за швидкість, але не за безконтрольність. Ми за драйв, але тільки на треку, а не в житлових районах. Бо в країні війна. І тут не місце для імітації сили.Дякую всім, хто не мовчить. Хто діє. Хто будує. Поїхали далі — правильним шляхом.