Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Bite the Byte
Додано 06 січ 2025

Bite the Byte

@bitethebyte
Кількість підписників: 3 364
Фото: 25
Відео: 2
Посилання: 281
Опис:
Соловйов здорової людини! 🌐solovyov.net Архів каналу: solovyov.net/channel
Джерело

Bite the Byte | Хтось викупив що в новій iOS при наборі з клавіатури вона автоматично ...

Логотип телеграм спільноти - Bite the Byte Bite the Byte @bitethebyte
5 440 Охват/переглядів 2025-10-20 10:01 Повідомлення №438
Хтось викупив що в новій iOS при наборі з клавіатури вона автоматично вставляє помилки, я так розумію, щоб натуральніше відчувалося. 😁Насправді кажучи, я вже почав задумуватися, може це мої руки спаплюжило, що я не можу по кнопках намальованих попадать, але ж ні, це спаплюжений скіл розробки в Apple.Може правий DHH, коли каже, що еплу приходить гаплик? Ну бо це ж сором таке випустить, 20 років все працювало прекрасно, а тут раптом давайте релізнемо покращення, яке повинно було бути суто візуальним… Ходять чутки, що Кука нарешті поміняють на когось більш драйвового, але ж який яскравий індикатор, що ефективність — це лише одна вісь вимірювання, і оптимізація суто на неї веде до поступової, але суттєвої деградації вихлопу.Ознак і правда немало, і ті, що ДХХ в статті придумав, і хоча б простої людської української мови у Сірі (яка така занедбана, що це прямо окремий сором)… Цікаво чи можна в такої відносно “закритої” компанії знайти ознаки оздоровлення? :)Що думаєте, час вже закопувать і робити свій дистрибутив лінукса? 🤣