Джерело
Біляївська міська рада | Шановні мешканці Біляївської громади! Нам з вами дуже пощастило, адже ...
167 Охват/переглядів
2024-07-14 10:23
Повідомлення №11399
Шановні мешканці Біляївської громади! Нам з вами дуже пощастило, адже живемо ми в неймовірному місці. Ми маємо можливість насолоджуватись красою нашої мальовничої природи, відпочивати та рибалити на Дністрі та Турунчуку. На жаль,третій рік триває повномасштабне вторгнення в Україну, через певні та зрозумілі безпекові обмеження повною мірою насолоджуватись такими видами відпочинку все ще немає можливості. Та все ж незмінним залишається той факт, що ледь не кожен другий мешканець нашої громади – рибалка. І сьогодні, в День рибалки, я бажаю кожному, хто полюбляє риболовлю, щоб якнайшвидше настала перемога, запанував мир на нашій землі. І настав той час, коли усі рибалки знов повернулись на улюблені місця лову. Наша Біляївка на всю Україну славиться своєю юшкою. І ми з вами сьогодні несемо відповідальність за збереження традиції наших предків. Я щиро бажаю усім рибалкам, любителям та професіоналам, завжди бадьорого кльову та щедрого улову. В родинах – добробуту та злагоди, а в Україні - МИРУ!З Днем рибалки! З повагоюБіляївський міський голова Михайло Бухтіяров