Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біляївська міська рада
Додано 14 лип 2024

Біляївська міська рада

@bilyayivka_mtg
Кількість підписників: 877
Фото: 21,700
Відео: 364
Посилання: 1,310
Опис:
Офіційний Telegram-канал Біляївської міської ради
Джерело

Біляївська міська рада | ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ” ІНФОРМУЄПротягом 2025 року ворог неоднораз...

Логотип телеграм спільноти - Біляївська міська рада Біляївська міська рада @bilyayivka_mtg
301 Охват/переглядів 2026-01-23 09:25 Повідомлення №21394
“ДТЕК ОДЕСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ” ІНФОРМУЄПротягом 2025 року ворог неодноразово атакував енергетичні об’єкти в Одеській області. Лише за 2025 рік серйозних пошкоджень зазнали 26 високовольтних підстанцій ДТЕК Одеські електромережі та десятки інших енергооб’єктів. Саме ці цілеспрямовані руйнування енергетичної інфраструктури є причиною відключень електроенергії.Частину обладнання енергетики відремонтували після ворожих атак, але потужностей недостатньо. Трансформатори фізично не можуть передати стільки електрики, скільки потрібно всім мешканцям одночасно. Щоб не допустити перевантажень і ще більших аварій, фахівці вимушено застосовують аварійні відключення в Ізмаїльському, Болградському, Білгород-Дністровському та Одеському районах, зокрема, в Одесі.Такі відключення неможливо спрогнозувати. Їх вводять лише тоді, коли споживання різко зростає, і скасовують після зменшення навантаження. Через ці масштабні руйнування поки що немає технічної можливості перейти до прогнозованих графіків.Енергетики намагаються розподілити світло між усіма споживачами. Але деякі будинки залишаються без світла частіше чи довше. Причина в тому, що вони підключені до найбільш пошкодженого обладнання, яке працює на межі можливостей і потребує частішого розвантаження.Також фахівці не можуть подавати більше світла будинкам з електроплитами чи електроопаленням, адже для ліній та підстанцій немає вибірковості. Мережа будувалась за мирних часів, тому розділити живлення будинків зі світлом та газом на різні лінії фізично неможливо.З пониженням температури відключення стають тривалішими. Люди більше користуються обігрівачами, навантаження на мережу зростає, тому період відсутності світла збільшується.Наші фахівці працюють цілодобово. Лише за минулий тиждень вдалося відновити електропостачання для понад 100 тисяч клієнтів, і ці роботи тривають.Сьогодні енергосистемі допомогти може кожен. Бізнес – обмеживши підсвітку фасадів, рекламу та вивіски. Мешканці – не вмикаючи одночасно кілька енергоємних приладів, а користуючись ними по черзі. Від відповідального споживання електроенергії зараз напряму залежить, як довго світло буде в наших оселях.Дякуємо вам за підтримку і розуміння! Світло тримається.