Джерело
Білогородська територіальна громада – офіційний канал | У травні ми традиційно згадуємо тих, хто боровся за мир. Сьогодні ці с...
1 210 Охват/переглядів
2026-05-08 09:36
Повідомлення №13883
🌺 У травні ми традиційно згадуємо тих, хто боровся за мир. Сьогодні ці спогади для українців особливо болючі. У День пам’яті та примирення долучився до заходу-реквієму, що відбувся у сквері села Святопетрівське біля пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні.Ми пам’ятаємо, якою страшною ціною далася перемога над нацизмом. І, на жаль, сьогодні українці знову платять за свободу найвищу ціну.🕯 Під час заходу згадали наших односельців, які загинули у роки Другої світової війни, а також Героїв Білогородської громади, які віддали життя за Україну у цій війні.Сьогодні поруч із іменами воїнів Другої світової з’являються імена сучасних українських Героїв. І це особливо боляче усвідомлювати у травні – місяці, який для багатьох поколінь став символом перемоги над нацизмом.Дуже хочеться, аби день перемоги настав і для України. Щоб одного травневого дня ми так само змогли сказати: війна закінчилася, а Україна вистояла.До заходу також долучилися жителі громади, староста, ліцеїсти Святопетрівського академічного ліцею та благочинний Вишневського благочиння Михаїл Ткач, який звершив панахиду за загиблими.Пам’ятаємо кожного, хто боровся за мир і свободу України. І молимося, щоб українські діти жили у країні, де слова «ніколи знову» матимуть справжній сенс 🇺🇦