Джерело
Парфуманка | Трохи пробіглась парфумерними,найбільше припала до душіось ця парочка ...
209 Охват/переглядів
2025-12-17 18:32
Повідомлення №1340
Трохи пробіглась парфумерними,найбільше припала до душіось ця парочка Comme des Garcons –Mirror by Kaws (2021) та Odeur 10 (2024; тестера на поличці не було,але я спитала – вийняли з шухлядки, якось дивно 🙂).__MIRROR – результат колаборації із американським графічним дизайнером, художником KAWS.Дизайн флакона — це данина поваги культовому персонажу COMPANION, що матеріалізується в різних середовищах, від образотворчого мистецтва до споживчих товарів, вирівнюючи ієрархію між "високим" та "низьким".
Спочатку кремовий 🧴,згодом більш пудровий,пізніше – плавна трансформаціяв аромат чистоти, свіжості,апельсиновий цвіт,кондиціонер для білизни ☁️🌫️На всіх етапах –чудовий, дуже люблю таке 😍__ODEUR 10 був присвячений 30-річчю бренду,запозичує свій ароматичний профіль з «Eau Oxygènee» (французької назви перекису водню). Таким чином, має верхню ноту м'яти,яка поступається місцем альдегідному серцю,тоді як базові ноти формують мускус та амбретта.
Сліпуче сяйво крижаних альдегідів ✨❄️Нічого зайвого.