Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - BCTV Біла Церква БЦТВ
Додано 14 лип 2024

BCTV Біла Церква БЦТВ

@bilatserkvatv
Кількість підписників: 29 157
Фото: 32,100
Відео: 12,300
Посилання: 14,900
Опис:
Суспільне телебачення м. Біла Церква Щодо розміщень звертатись @bctv_mail #Біла_Церква #телебачення #новини #bctv #bilatserkva #події #білоцерківщина
Джерело

BCTV Біла Церква БЦТВ | У мене просто немає слів…Мій братик загинув, захищаючи Україну. Щодня ...

Логотип телеграм спільноти - BCTV Біла Церква БЦТВ BCTV Біла Церква БЦТВ @bilatserkvatv
6 410 Охват/переглядів 2026-05-08 20:58 Повідомлення №51068
У мене просто немає слів…Мій братик загинув, захищаючи Україну. Щодня ми вчимося жити з цією страшною втратою. Приходимо до нього з любов’ю, сльозами й пам’яттю.18 квітня, у поминальний день, на Алеї Слави моя подруга поставила для нього особливу синьо-жовту композицію, яку з великою любов’ю та щирою душею власноруч зробила. Для нас це було не просто прикрашення могили… Це був знак любові, вдячності й шани до мого братика.А сьогодні, 8 травня, бабуся прийшла провідати його, композиції вже не було…Я не можу зрозуміти, як людина могла взяти чуже з могили полеглого Захисника… Як рука не здригнулася?.. Як серце дозволило?..Мені так боляче, ніби в мене ще раз щось забрали від братика… Наче знову роздерли рану, яка й так ніколи не загоїться.Невже вже нічого святого не залишилося?.. Невже можна так знецінити пам’ять про людину, яка віддала своє життя за Україну?..Я дуже прошу відповідальних людей переглянути камери відеоспостереження, які встановлені на кладовищі, та допомогти з’ясувати, хто це зробив. Нехай ця людина стане відомою, щоб у майбутньому подібне більше не повторювалося з іншими родинами, які вже й так живуть із невимовним болем втрати.А до людини, яка забрала композицію — якщо у вас залишилося хоч трохи совісті й людяності — поверніть композицію назад. Будь ласка… Поверніть пам’ять на місце…Бо зараз у моєму серці лише сльози, біль і страшне розчарування в людях…#нам_пишуть