Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біатлон України
Додано 06 січ 2025

Біатлон України

@biatlon_ua
Кількість підписників: 1 236
Фото: 2,490
Відео: 18
Посилання: 2,220
Опис:
Всі новини біатлону України і світу Співпраця @andrii_winter
Джерело

Біатлон України | Дарина Чалик: «Була вдома пів року. Зрозуміла, що мені дуже важко без ...

Логотип телеграм спільноти - Біатлон України Біатлон України @biatlon_ua
1 620 Охват/переглядів 2026-04-19 06:46 Повідомлення №6453
Дарина Чалик: «Була вдома пів року. Зрозуміла, що мені дуже важко без спортуУкраїнська біатлоністка Дарина Чалик розповіла про підготовку після початку повномасштабного вторгнення.- Весь олімпійський цикл ви провели в умовах повномасштабної війни. З 2022 року після завершення Олімпійських ігор у Пекіні почалась повномасштабна війна і весь олімпійський цикл ви готувалися вже в таких умовах. Розкажіть, яким був цей період. Як готувалися? Чи була якась зневіра щодо того, чи буде це продовжуватися далі?- Я мама, у мене є дитина. На даний момент 4 роки. Було важко морально, тому що ми ще живемо недалеко від кордону. Як почалася повномасштабна війна, я тоді якраз у вересні народила (2021 року – прим.), і після Нового року перший раз поїхала на збір в Тисовець. Приїхала додому, мабуть, за тиждень до повномасштабного.Звісно, коли це все почалося, думок про спорт взагалі не було. Було дуже страшно, незрозуміло, що буде далі. Але потім травень-червень нас попустило трошки, можна сказати. Розмовляли з тренером, з Миколою Миколайовичем (Зоцом – прим.). Вирішили, що можна спробувати, мене вдома підтримали, сказали, що допоможуть з дитиною, будуть нянчити. Тому колективно вирішили, що буду продовжувати.- Тобто це йшлося про тренувальний період? Тому що підготовка до Олімпійських ігор – це не просто, коли за місяць сказали, що ти їдеш на Олімпійські ігри. Це довгий період.- Тоді я за Олімпійські ігри навіть і не думала. Я тоді ще поверталася в юніорському віці. Мабуть, якби не юніорський вік, не так би було. Ще рік по юніорам, можна спробувати. Тому так і вирішили. Потім пройшов юніорський рік, я потрапила в команду на підготовку, А і Б – ми разом їздили, нас там 12 людей, мабуть, було.І той рік мені морально був дуже важкий, і обстріли… В мене дитинка вдома, і дуже морально стало важко, і тоді я пропустила зимовий змагальний сезон, літню підготовку пройшла. Була вдома пів року. Я зрозуміла, що мені дуже важко без спорту. Вирішила, і дякую тренерам, Миколі Миколайовичу, що знову повірив у мене. Він завжди вірив у мене, і я знову повернулася до спорту, до біатлону.- Повертатися до спорту. Розкажіть про цей етап. З одного боку, коли людина тільки починає свій спортивний шлях, і людина, яка повертається до спорту після такої досить тривалої перерви – пів року. Які це відчуття?- Хвилюючі дуже.- Наскільки це на фізичній формі відображається?- Вдома я щось робила. Звісно, не такі тренування, навантаження. Але підтримувала форму. Повертатися хвилююче через те, що розумієш, що дівчата по команді вже виросли за ці пів року, і навіть за той період, коли в мене був декрет, теж всі виросли, тому хвилююче, що я десь можу бути слабшою.- А що мотивувало бути сильнішою в команді?- Перш, за все, я працювала над собою, щоб показувати свої результати, якомога краще. Мотивує те, що хочеться медаль, гарні, достойні результати, щоб все виходило, - сказала Чалик.ua.tribuna.com