Джерело
Біатлон України | Дмитро Підручний: «Дуже приємно бачити наших уболівальників»Дмитро Під...
903 Охват/переглядів
2026-02-15 18:36
Повідомлення №6194
🇺🇦 Дмитро Підручний: «Дуже приємно бачити наших уболівальників»Дмитро Підручний завершив гонку переслідування з біатлону на XXV зимових Олімпійських іграх на 20 місці. У порівнянні із стартовою позицією українець відіграв 7 місць. Попри лише дві хиби на вогневих рубежах, хід по дистанції був не найшвидшим: Дмитро відзначив не найкраще ковзання лиж. Про перебіг гонки та майбутні старти — читайте у коментарі для пресслужби Національного олімпійського комітету України.Про лижі та хід по дистанції«Не все було добре з лижами. Вони були нормальні, але не ті, щоб можна було боротися по трасі за дуже високі місця і показувати високу швидкість. Не катастрофа, але якраз цього трохи й не вистачило», — зазначив Дмитро.За його словами особливо це відчувалося на останньому колі:«На фініші було видно, що вони не настільки швидкі, щоб можна було з кимось боротися [прим. На останнє коло Дмитро виходив 18-м з перевагою в 10 секунд над 20-ю позицією]. Складно було оптимально підготувати лижі, погода змінилася: на сонячній ділянці сніг один, а в лісі — інший. Найважче було у лісі, там лижі йшли дуже важко, і це забирало багато сил».Водночас біатлоніст підкреслює, що справа не лише в інвентарі:«І самопочуття було не найкраще. Коли лижі не надто швидкі, ти витрачаєш більше енергії на кожному колі, щоб триматися з групою. І вже на останньому колі сил просто не залишилося».Про стрільбу у непростій вітровій обстановці«Було досить складно, але я люблю працювати в таких погодних умовах: вони дають шанс усім, бо кожен може помилитися. Тут потрібна більша концентрація», — пояснює чотириразовий учасник Олімпійських ігор.Про хиби на вогневому рубежі«Перший постріл трохи поспішив — раніше натиснув, ніж потрібно. Далі вже працював добре. На останній стійці заключний постріл трохи відкладав: бачив, що не попадаю. Зробив другий захід — здавалося, що влучив, але, на жаль, габарит не пройшов».Про підтримку та наступні гонки«Підтримки тут вистачає — і по трасі, і на трибунах. Дуже приємно бачити наших уболівальників», — говорить спортсмен.Попереду — естафета та масстарт«Тут ніколи не буває легко, особливо коли лідери одразу задають високий темп. Але будемо старатися показати хороший результат», — підсумував Дмитро.Національний олімпійський комітет України дякує Дмитру Підручному за відданість справі та максимальну самовіддачу на дистанції. Бажаємо зберігати впевненість, внутрішній спокій і реалізувати свій потенціал у наступних стартах. Джерело https://noc-ukr.org/news/dmitro-pidruchnij-duzhe-priyemno-bachiti-nashih-ubolivalnikiv