Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біатлон України
Додано 06 січ 2025

Біатлон України

@biatlon_ua
Кількість підписників: 1 236
Фото: 2,490
Відео: 18
Посилання: 2,220
Опис:
Всі новини біатлону України і світу Співпраця @andrii_winter
Джерело

Біатлон України | Дарина Чалик в цьому сезоні вдруге відбирається після спринту у гонку ...

Логотип телеграм спільноти - Біатлон України Біатлон України @biatlon_ua
515 Охват/переглядів 2025-12-19 07:15 Повідомлення №5847
Дарина Чалик в цьому сезоні вдруге відбирається після спринту у гонку переслідування і одного точного пострілу сьогодні не вистачило спортсменці, щоб набрати перші залікові очки особистого заліку Кубку світу. Після старту Дарина поспілкувалась з кореспондентом нашого сайту:- Дарина, Ви вперше вийшли на старт Кубку світу у Ансі, як оціните трасу у Франції, що сподобалось, що ні?- Так, це мій перший старт тут. Траса тут цікава, але і важка. Підйоми ніби як невеликі, але дуже робочі. Мабуть якщо порівнювати із Хохфільценом чи там Естерсундом, то тут мені важче.- Гонка була дуже швидкою, дівчата демонстрували високі швидкості. У порівнянні із першим та другим колом фінішне пройшли набагато повільніше, чого не вистачило на останньому колі?- Сьогоднішнє останнє коло хочеться забути, бо мені, прям, погано стало в один момент, я маю на увазі мʼязовий стан, а не здоровʼя в цілому. Дуже хочеться, щоб на фінішне коло вистачало б сил, ще потрібно багато над чим працювати, щоб бігти впевненіше і швидше.- Ви сьогодні відпрацювали на вогневих рубежах з одним промахом, прокоментуйте свою стрільбу.- Дуже прикро, що на стрільбі лежачи останнім пострілом не попала. Але все нормально, промах був дуже поряд, робочий.- Ви відібрались у гонку переслідування, це буде тільки другий персьют Кубку світу для Вас, які задачі ставите перед собою на цей старт?- Звісно ж, хочеться покращувати позиції і справитися на стрільбі.- У Хохфільцені було багато наших вболівальників, Ви казали, що вони дуже мотивують, чи є українські біатлонні фани в Ансі?- Так, дуже круто коли є наші вболівальники, це дуже мотивує. Сьогодні не бачила наших фанів. Але по трасі підтримка відчувалась, багато і інших вболівальників підтримують нас.- Дякую.Спілкувалась Ганна Осолодкіна