Джерело
Біатлон України | Арбер 2025На четвертому етапі Кубка IBU в Арбері українські чоловіки п...
655 Охват/переглядів
2025-01-09 16:04
Повідомлення №5203
🇩🇪 Арбер 2025На четвертому етапі Кубка IBU в Арбері українські чоловіки підтримали дівчат, і провели спринт фактично на одному рівні з жіночою командою. Щоправда, хлопці все ж порадували одним результатом у топ-20: це Денис Насико досить непогано відстрілявся, і з одним колом штрафу показав підсумковий 20-й час.До залікової зони потрапили також Артем Тищенко та Руслан Ткаленко, які фінішували відповідно 31-м та 37-м. В активі Артема – шостий час по швидкострільності, але при цьому він припустився однієї хиби. Для нашого четвертого учасника Олександра Пономаренка це був перший офіційний міжнародний старт в сезоні, який, на жаль, вийшов вкрай невдалим: сім промахів на вогневих рубежах та лише 88-й результат на фініші.А ось у кого не було проблем з результатами, так це у збірної Норвегії, яка окупувала перші п’ять (!) місць у підсумковому протоколі! Перемогу здобув найдосвідченіший з цього складу норвежців – Йоханнес Дале-Шевдаль, якому виграти не завадили навіть два промахи. Сіверт Гутторм Баккен з двома нулями після другого рубежу ще випереджав Йоханнеса на 11 секунд, але не зміг підтримувати шалений темп спортсмена, який намагається повернути собі прихильність тренерів основи та повернутись на Кубок світу.У боротьбі за бронзу також відбулась зміна фаворита на останньому колі. Сверре Дален Аспенс йшов по дистанції, знаючи графік Ісака Фрея, і при однакових двох промахах не лише відіграв сім секунд відставання, але й привіз конкуренту в змаганні за подіум ще десять секунд!Програма цього етапу в Арбері складена таким чином, що після дня відпочинку, в суботу учасники Кубка IBU знов пробіжать спринти.