Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біатлон Україна
Додано 14 лип 2024

Біатлон Україна

@biatlonUkraina
Кількість підписників: 3 973
Фото: 3,050
Відео: 377
Посилання: 1,950
Опис:
Найсвіжіші біатлонні новини, і не тільки😉🔥 📸Наш інстаграм: https://www.instagram.com/_ukraine_biathlon_?igsh=b2V6bDFjaTB5dHNi Правила прості: наш чат без образ у будь-який бік👌 Виникли якісь питання? Пишіть їм: @apple_shock та @jeger_ny 😉
Джерело

Біатлон Україна | ️ Головний тренер жіночої збірної України Микола Зоц прокоментував рез...

Логотип телеграм спільноти - Біатлон Україна Біатлон Україна @biatlonUkraina
2 280 Охват/переглядів 2025-12-11 18:11 Повідомлення №5705
🇺🇦☺️ Головний тренер жіночої збірної України Микола Зоц прокоментував результати своїх підопічних 🔸️ Щодо ситуації з можливою втратою квоти на наступний сезонМи за десятку в Кубку націй можемо боротися, але так склалися обставини, що в нас, можна сказати, відсутні два лідера: Юлія Джима та Олена Городна. А у нас не така велика лавка запасних, і коли вибувають одразу двоє лідерок, із основної трійки, які дають очки у залік, воно одразу дуже-дуже відчутно.Олену ми пробували трошки вже у спринті, але вона пробігла і температура після гонки. Так що і тут стартувати не буде. 🔸️ Щодо Дарини Чалик Я вважаю, що це з нинішнього покоління одна з найталановитіших спортсменок, але вона ще дуже «сира» для цих змагань і для Кубку світу. Можна сказати, вона тільки другий рік тренується нормально. Якщо у нас вже на цьому рівні спортсмени юніорського віку, щоб виступати на юніорських кубках, вони тренуються десь в районі 8 років, то вона — лише 2 роки. Звичайно, що вона буде багато чого ще провалювати. Якщо у нас усіх хватить терпіння два роки ще чекати, то це буде спортсменка високого рівня. Терпіння, перш за все, у неї, у неї самої, бо вона могла почати нормально працювати і 5 років тому, було все видно, ще коли вона була юніоркою. Але то одне завадило, то інше, то ногу зламала, то потім народила. Та їй, в принципі, ще 24 роки, і ще багато попереду, два олімпійські цикли може добре працювати, але не має ще стабільності. В перспективі, я думаю, що в українському жіночому біатлоні у неї одна з найкращих перспектив. 🔸️ Щодо Юлії ДжимиНа сьогоднішній день, можна сказати, що ми її побачимо в Обергофі (Німеччина, 4-й етап). Вона зараз в Ріднаун-валь-Ріданна (Італія). Готується, але, бачите, з цим пальцем як вийшло, наче б то й така несерйозна, скажімо, травма, але процес лікування затягнувся. Зараз вона вже стріляє. Але вона професіонал, і може і могла б і раніше з'явитися, але як виступати на Кубку світу не в формі... Якщо вона вже вийде на старт, то буде в порядку. 🔸️ Щодо рішення дати шанс Лілії СтеблиніЛіля Стеблина там (на IBU) стабільно непогано показала себе, перш за все функціонально, якщо вона буде тут також показувати такий хід, то це вже буде більш достойно, конкурентно. Тому поміняли спортсменок, і це не шосту людину взяли, а п'яту, яка буде бігти, тому що Олена Городна не буде бігти точно. 🔸️ Щодо майбутнього — юніорок Думаю, що команду юніорок треба підключить, нормальна команда у нас може бути на сезон 2027-2028 років. Ще один рік буде тяжкий, тому що тих всіх юніорок треба "обкатати".Зараз тяжко дивитися по юніорських етапах, тому що сьогодні дивилися гонку, а там не стартують німці, норвежці, не стартують шведи, тож важко й порівнювати та оцінювати. Але все одно цих юніорів треба пропускати через етапи Кубка IBU, щоб подивитися. От Таня Тарасюк непогано зарекомендувала себе, Ксенія Приходько. Інших треба все рівно пропускати через Кубок IBU, а тоді можна буде щось сказати. Але на перспективі з тієї команди три спортсменки, скажімо так, заслуговують на увагу. 📸: biathlon.com.ua / Ганна Осолодкіна