Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біатлон Україна
Додано 14 лип 2024

Біатлон Україна

@biatlonUkraina
Кількість підписників: 3 973
Фото: 3,050
Відео: 377
Посилання: 1,950
Опис:
Найсвіжіші біатлонні новини, і не тільки😉🔥 📸Наш інстаграм: https://www.instagram.com/_ukraine_biathlon_?igsh=b2V6bDFjaTB5dHNi Правила прості: наш чат без образ у будь-який бік👌 Виникли якісь питання? Пишіть їм: @apple_shock та @jeger_ny 😉
Джерело

Біатлон Україна | 2 частина 🤍 ✍️ Під час цього міжсезоння ти повноцінно тренуєшся з кома...

Логотип телеграм спільноти - Біатлон Україна Біатлон Україна @biatlonUkraina
3 200 Охват/переглядів 2025-09-29 06:33 Повідомлення №5459
🤍 2 частина 🤍 ✍️ Під час цього міжсезоння ти повноцінно тренуєшся з командою Б. Як проходить підготовка до зимового сезону, чи все йде за планом?🗣 Загалом усе йде за планом. Був момент, коли я захворів між зборами (можливо, якийсь вірус підхопив), тому трохи коригували навантаження. Але в цілому все йде за планом. ✍️ Ми знаємо, що у вас був лише один закордонний збір. На скільки відрізняються закордонні збори від українських?🗣 Так, цей збір проходив в Обертіліаху, де відбудеться перший етап IBU. Там висота 1450 метрів над рівнем моря — в Україні таких умов для тренувань немає. Тому це був важливий етап підготовки: інші траси, інші стрільбища, інша атмосфера.✍️ На твою думку, чи добре в Україні розвинена біатлонна інфраструктура?🗣 У зв’язку з війною умови стали гіршими. Постраждали бази в Чернігові та Сумах, де проводили чемпіонати України та готувалися спортсмени. Але, наскільки знаю, то планують відновити стрільбище в Чернігові. Також планується будівництво нового біатлонного стадіону в Славському нашим новим спонсором. Тобто прогрес є, і це тішить. Звісно, не можна забувати, що все це завдяки нашим Збройним Силам та Захисникам, яким — велика пошана і подяка!✍️ Чи думаєш ти вже про зимовий сезон? Які ставиш собі цілі?🗣 Так, трохи думав. Перша ціль — відібратися на IBU та змагатися там. Далі буде видно. Конкуренція у нас є, тому легко не буде. Усі хочуть показати максимум, тому поблажок ніхто не дасть.✍️ Чи є в тебе думки про Кубок світу?🗣 Поки що мій рівень не дотягує до Кубка світу — цього року точно. Але якщо станеться диво і в мене буде шанс проявити себе, то я постараюся ним скористатися. Я намагаюся об'єктивно оцінювати свої сили й рівень.✍️ Можливо, хочеш щось від себе ще сказати?🗣 Так, хочу подякувати Збройним Силам та Захисникам, які дають нам можливість жити й змагатися в незалежній Україні. Дякую тренерам, що вірять у нас і працюють на результат. А також — усім, хто підтримує мене та вірить у мене!🤍 The end 🤍