Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Біатлон Україна
Додано 14 лип 2024

Біатлон Україна

@biatlonUkraina
Кількість підписників: 3 973
Фото: 3,050
Відео: 377
Посилання: 1,950
Опис:
Найсвіжіші біатлонні новини, і не тільки😉🔥 📸Наш інстаграм: https://www.instagram.com/_ukraine_biathlon_?igsh=b2V6bDFjaTB5dHNi Правила прості: наш чат без образ у будь-який бік👌 Виникли якісь питання? Пишіть їм: @apple_shock та @jeger_ny 😉
Джерело

Біатлон Україна | Частина 3 🤍✍️ Які у вас плани на це міжсезоння? Вдалось відпочити за ц...

Логотип телеграм спільноти - Біатлон Україна Біатлон Україна @biatlonUkraina
3 300 Охват/переглядів 2025-06-09 06:40 Повідомлення №5226
🤍 Частина 3 🤍✍️ Які у вас плани на це міжсезоння? Вдалось відпочити за ці два місяці? 🗣 Їздив до свого хорошого друга-військового, який має особисту зброю - тренувались з ним на полігоні. Чесно кажучи, я ж думав, що завершу кар'єру, тож і планував стати військовим. Тому я до цього так готуюсь поступово. Але друг мені сам навіть сказав: "Ти ще можеш, в тебе все є, тому бігай поки." ✍️ А чи розмірковували ви вже над цілями на сезон 2025/2026? 🗣️ Я думаю, що мій рівень - це кубок IBU, адже це олімпійський сезон. Надіюсь, що закріплюсь там і проведу повний сезон на кубку IBU - ось такий план. ✍️ Вболівальникам цікаво більше дізнатись про життя біатлоніста. Чи можете розповісти про свій розпорядок дня під час тренувального збору?🗣️ 7:30 - підйом, далі - 30 хв на зарядку. О 8:00 - сніданок, потім гігієнічні процедури. О 9:30 - тренування, яке триває приблизно 2-2.5 години. Приїжджаємо, обідаємо, душ, сон. Далі - знову на тренування. І потім вже з 19:30 - час для себе. Тренувальні цикли бувають різні: 3 дні тренуємось, а 1 день - відпочиваємо, або 4 дні займаємось, інколи навіть і 5 днів, а 1 - вихідний. Вони не співпадають зі звичайними вихідними (субота - неділя) - у нас вихідний може бути й у понеділок чи у середу, як вийде. Також є "активний день відпочинку": пів дня - відпочинок, а ввечері - тренування. ✍️ Важко дотримуватися цього розпорядку, чи ви вже звикли?🗣️ Це тільки на перший погляд здається важко, але коли займаєшся цим 10 років, то ти цим живеш. Настільки вже до цього звикаєш, що по-іншому - ніяк. Навіть коли я був удома - незручно якось: ти сидиш, потренувався і не знаєш, що робити, чим себе зайняти. А так приїжджаєш на збір - і чітко знаєш, що робити, який план - і все.✍️ Можливо, хочете щось від себе сказати вболівальникам чи майбутнім біатлоністам?🗣️ Дивіться біатлон, вболівайте за нього, бо деякі люди в Україні навіть не знають, що це за вид спорту. А молодим біатлоністам хочу побажати: ніколи не здаватись і, головне, отримувати задоволення. Це, мабуть, найголовніший ключ до успіху. Якщо це приносить вам задоволення - займайтесь цим, а якщо ні - потрібно щось змінювати. Ти можеш вигравати, але тебе можуть не брати. Тому тут працює друге правило: ніколи не здавайся та йди до своєї мети.🤍 The end 🤍