Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - у безхвостої відьми
Додано 14 лип 2024

у безхвостої відьми

@bezkhvosta_books
Кількість підписників: 6 967
Фото: 4,040
Відео: 137
Посилання: 1,210
Опис:
книжкові посиденьки біля казанка безхвостої відьми — канал про навколофантастичну літературу 🌚🤌🏻📚 анонси / мемчики / теревені 📌 співпраця: @daramzgh 📌 тікток: www.tiktok.com/@bezkhvosta.books
Джерело

у безхвостої відьми | ну і окремо хочеться додати, що фентезі ≠ ескапізм. так, будь-яка книг...

Логотип телеграм спільноти - у безхвостої відьми у безхвостої відьми @bezkhvosta_books
2 200 Охват/переглядів 2025-06-10 13:27 Повідомлення №4682
ну і окремо хочеться додати, що фентезі ≠ ескапізм. так, будь-яка книга для вас може стати ескапізмом в певний період життя, ну але не треба жанр зводити ЛИШЕ до ескапізму. так, є фентезі для розваги (як і будь-яка інша жанрова література). є такі твори, які використовують фантастичний елемент, щоб розповісти про щось важливе. а є такі книжки в жанрі, які поєднують і одне, і інше. а є такі, які пишуться заради того, щоб розповісти про прикольний світ, який вигадався автору_ці. і тут також можуть говорити про важливі теми. а потім автори-фантасти отримують запитання на інтервʼю «попри те, що це фентезі, не можна заперечити, що ви працювали з історичними джерелами». і в дужечках так і світиться фраза «ну тобто оце прям опрацьовували матеріал, як справжній письменник?!». не треба так. давайте перш ніж принижувати жанр — думати глибше про нього. перш ніж починати «скандал» — гуглити про кого ви пишете. *тут зазначу, що не хотіти читати про росіян у будь-якому вигляді — це абсолютно зрозуміле бажання. але звинувачувати постмодерніста, що він «тягне русню», коли це іронічний твір — ну такоє