Джерело
beyond reanity | я додивилася останню серію і скажу вам, що в останньому сезоні ідеальн...
713 Охват/переглядів
2026-03-09 15:31
Повідомлення №1891
я додивилася останню серію і скажу вам, що в останньому сезоні ідеально все! навіть підстаркуватий Бенедикт 😁історія попелюшки мене ніяк не розчарувала, нагадую свою улюблену фразу "яка різниця скільки разів їсти торт, якщо він улюблений" 🙂 тому, dearest gentle readers, заносьте мені якісні диснеївські адаптації, влізуть всі)) ну і пройдуся трошки по тому, що прям супер зайшло:🌸 СОФІ! ну яка ж вона гарна і як майстерно передала весь спектр персонажа через акторську гру на тоненькому) і харизма просто кайф, обожнюю, коли дивишся на людину і вона тобі прям ПОДОБАЄТЬСЯ - і мімікою, і рухами, і голосом, і внутрішнім наповненням🌸 Франческа для мене відкрилася з зовсім іншої сторони і, окрім того, що вона красуня, так ще й розвиток їй дали який крутий та обʼємний🌸 Пенелопа! от наскільки мене дратував її сезон, аж прям нудило, настільки вона якась приємна та гарна (бляха, та вони всі гарні!!!) в своїй новій ролі місіс Бріджертон 🌸 Вайолет - тут навіть нічого казати не треба) обожнюю її і дай мені боже сил та грошей в цьому віці (58 років!) виглядати так неперевершено і гаряче🌸 як і королева в її 55!!! нагадую, що я фанатка сезону "Королева Шарлотта", і тепер все повʼязане з нею в мене проходить через серце ❤️🩹 на сьомій та восьмій серії плакала на кожному їхньому діалозі з Леді Денбері 😭🌸 антагоністки - вогонь! Елоїза - любов! навіть мала трошки противна Гіацинт все одно дуже влучно лягла у весь цей хаос, як і Грегорі - сподіваюсь, актор виросте гарним, бо є питаннячка)))🌸 дуже зайшло як багато екранного часу дали другорядним персонажам-прислузі, особливо домоуправляючим родини Бріджертонів та Фезерінгтонів. а служниця без руки як персонажка то взагалі окреме вау, якась чарівна прикраса серіалу)🌸 ну і наостанок - нова фрейліна королеви, а також кузена Джона, а також містер Андерсон, а також Пруденс, а також поява ЕНТОНІ ТА КЕЙТ - мені не було про що мріяти більше))короче, ставлю історію Бенедікта та Софі на одну поличку з другим сезоном і радію, що мені в цьому житті зайшло хоча б щось, окрім from enemies to lovers 😁але серце віддаю Шарлотті - не думаю, що щось здатне посунути це кохання та біль з мого внутрішнього пʼєдесталу 💔#reanity_дивимось