Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - beyond reanity
Додано 14 лип 2024

beyond reanity

@beyondreanity
Кількість підписників: 3 128
Фото: 1,620
Відео: 92
Посилання: 280
Опис:
книжки, серіали та серфінг 🩵 telegram/instagram - @violonova
Джерело

beyond reanity | аня: я не можу читати, мені нічого не цікавотакож аня: перечитала четв...

Логотип телеграм спільноти - beyond reanity beyond reanity @beyondreanity
907 Охват/переглядів 2025-11-09 19:44 Повідомлення №1670
аня: я не можу читати, мені нічого не цікавотакож аня: перечитала четверте крило за 5 днів 😁колись давним давно, коли ви точно ще не були підписані на цей канал, я писала на цю книгу довгий розгорнутий відгук без спойлерів - можете прочитати його отут (там 3 лайки, але відгук хороший, правда))зазвичай я дуже рідко щось перечитую, хіба що один свій улюблений фанфік по БТС 6 разів за один рік і "Сковані" два рази за рік, але це виключення)) але тут я зрозуміла, що Оніксовий шторм лежить нечитаний, і одна з причин - я не памʼяаю сюжети попередніх книг 🥲очевидно, кор події залишилися маячками у темряві, але послідовність подій, персонажі та - головне - емоційний слід загубилися, а тому я прислухалася до порад підписників і перечитала (дякую!)і що я вам скажу - ну це супер ахуєнна історія 💃🏼 з попереднього відгуку рік тому моя думка зовсім не змінилася)мені було супер цікаво читати, звертаючи увагу на деталі, супер хімічно і кайфово проходити шлях "від ворогів до коханців" разом з героями і я все ще стоячи аплодую кліфхенгерам у кінці глав, які знову тримали мене до глибокої ночі)але також памʼятаю, що друга частина вразила менше, і про третю також чула якісь так собі думки, тому пишу цей пост вдячності "Крилу" за пригоду і іду дабл чекати свою думку щодо "Залізного полумʼя", а раптом цього разу воно зайде мені краще)ви читали цю серію?поставте єдинорожку якщо вам вона подобається і гарбуза, якщо ні, глянемо колективний фідбек 🫶🏻*ну і кита, якщо не читали))