Повідомлення telegram каналу - @best_job_ua

Логотип телеграм спільноти - Достойна робота в Україні | Best job | Вакансії в Україні 2024-07-14

Достойна робота в Україні | Best job | Вакансії в Україні

Кількість підписників:
1874
Фото:
1360 
Відео:
100 
Посилання:
1830 
Категорія:
Кар'єра
Опис:
Канал, де пошукачі можуть знайти надійну роботу, а роботодавці - розмістити актуальні вакансії! ℹ️ Щодо публікації вакансій писати до @bestjob_admin3 Instagram: instagram.com/bestjob.ua Facebook: facebook.com/best.job.ua

Канал Достойна робота в Україні | Best job | Вакансії в Україні - @best_job_ua - №2288

​​Як керівник відділу HR та психолог я маю індивідуальну роботу. У HR — це проведення 1:1 зустрічей, які можуть мати різноплановий характер (оцінка і розвиток, адаптація, мотивація, конфлікти, вигорання, зниження продуктивності, залученість тощо). У роботі психолога — індивідуальні консультації, так само запити є різні. Але, як в одному, так і в іншому напрямку є те, що обʼєднує їх. І це страх та недовіра.
Для мене конфіденційність стоїть на першому місці й вона є обовʼязковою. Те, про що я спілкуюся зі співрозмовником залишається виключно між нами.
Річ у тім, що люди досить часто стикалися з тим, що на їх попередніх місцях роботи, в їх житті, траплялися ситуації, де ця конфіденційність не була збережена. І, тому, недовіра залишається в памʼяті.
Звісно, люди хочуть своє потаємне, важливе залишити при собі, щоб сторонні про це не знали. Адже, з власного досвіду скажу, що зі мною були випадки, коли обговоривши те, що мене хвилювало, людина цю інформацію використала проти мене. І я знаю наскільки це боляче🥲
Тому довіра інших — це те, що людина напрацьовує, формує і на це потрібен час і терпіння. Для вибору фахівця допомагаючої професії, обов’язково, важливо звертати на це увагу. Якщо в професії психолога конфіденційність є частиною етичного кодексу психолога, то у сфері HR — це є моїм особистим вибором і моєю цінністю. Для мене це надважливо. І бажаю, щоб у кожної людини була така людина, якій ви можете довіряти👌
На завершення додам, що коли вибираєте психолога, важливо звертати увагу на певні червоні прапорці, які можуть свідчити про низьку якість послуг або потенційну неетичність. Ось деякі з них:
🚩Відсутність кваліфікації: психолог повинен мати документ, який підтверджує освіту та кваліфікацію.
🚩Гарантії результатів: терапія — це складний та індивідуальний процес і психолог робить свою частину роботи, а решта залежить від клієнта. Адже, якщо клієнт не хоче змінюватися, ніякий психолог йому не допоможе.
🚩Особисті стосунки з клієнтом: психолог не має права вступати в дружні або романтичні стосунки — це порушення етичних норм.
🚩Невміння прийняти клієнта: психолог приймає клієнта з усіма його проблемами, ситуаціями, станами — безоціночно.
🚩Порушення конфіденційності: психолог не має права обговорювати особисту інформацію (єдине, це винесення кейсу на інтервізію або супервізію).
🚩Надання порад: психолог не дає поради, він може дати рекомендації або домашнє завдання.
Обирайте психолога уважно та бережіть себе🧡
Марина Суховецька — психолог, коуч, керівник відділу HR
#bestjob_корисно
285
24-10-09 09:00