Джерело
БессарабiЯ.UA | ♂Пам’яті поліцейського з Одещини Сергія Магли, який загинув на Донечч...
17 000 Охват/переглядів
2026-04-01 05:59
Повідомлення №44931
🕯👮♂Пам’яті поліцейського з Одещини Сергія Магли, який загинув на Донеччині, захищаючи УкраїнуСергій воював у складі стрілецького батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області. 11 серпня 2025 року під час виконання бойового завдання на Донеччині він зазнав смертельного поранення внаслідок артилерійського обстрілу з боку ворога. Поліцейському було лише 35 років. Без батька залишилися троє маленьких синів, найменшого з яких він тримав на руках лише кілька разів — коли той щойно з’явився на світ.Сергій Магла народився в Литві 9 січня 1990 року, а виріс в Україні — у селищі Тарутине (нині Бессарабське) Болградського району Одеської області. З 2010 року працював у правоохоронних органах на Болградщині, зокрема інспектором сектору реагування патрульної поліції та дільничним офіцером поліції.У червні 2024 року Сергій вступив до стрілецького батальйону поліції особливого призначення. Це було свідоме рішення — піти на передову, щоб захищати мирне життя всієї України. Службу ніс на Донеччині, де виконував бойові завдання. Це була важка, виснажлива робота, яку Сергій виконував гідно.Сергій Магла назавжди залишиться в серцях колег, які рівнялися на нього і продовжують спільну справу. Він житиме у своїх синах, для яких буде прикладом, і в пам’яті кожного, хто його знав.Честь і шана. Назавжди в поліцейському строю.