Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бершадська територіальна громада
Додано 05 лис 2021

Бершадська територіальна громада

@bershad_sos
Кількість підписників: 4 882
Фото: 13,400
Відео: 440
Посилання: 3,510
Опис:
Новини Бершадської територіальної громади
Джерело

Бершадська територіальна громада | 30 серпня на острові Анталька відбувся відкритий турнір з риболовлі се...

Логотип телеграм спільноти - Бершадська територіальна громада Бершадська територіальна громада @bershad_sos
742 Охват/переглядів 2024-09-02 13:24 Повідомлення №9918
30 серпня на острові Анталька відбувся відкритий турнір з риболовлі серед ветеранів війни «Риболовля мужності». У турнірі взяли участь 20 учасників, серед яких ветеранів війни та діючі військовослужбовці. Всі учасники позмагались у ловлі риби, гарно провели час та отримали подарунки від наших спонсорів. Переможці турніру визначались за найбільшою загальною вагою спійманої риби:I місце зайняв Мороз Вадим, який в подарунок отримав надувний човен для риболовлі; II місце зайняв Руденко Дмитро, в подарунок отримав чотиримісний намет; III місце - Лавренюк Петро, отримав кемпінговий набір. Також наші захисники позмагались у номінаціях:«Найбільша риба» - перемогли Лукащук Сергій та Сизюк Анатолій;«Найшвидше спіймана риба» - переміг Паламарчук Андрій; «Наймолодший учасник» - здобув Вадим Мороз;«Найстарший учасник»- здобули Гаталай Микола та Лавренюк Петро. Дякую всім, хто долучився до організації та проведення даного заходу, а саме народному депутату Миколі Кучеру, благодійному фонду «МХП - Громаді», ГО «Бершадська Родина» і голові організації Лілії Драган, ГО «Риболов» і голові організації Леоніду Когуту, компанії «Flagman» та власнику магазину «Мікс» Сергію Тузенко. Такі заходи дають військовим можливість відпочити, відновити сили та поспілкуватися з тими, хто пройшов через подібні випробування. Бійці стали на захист нас усіх, тож зараз ми повинні зробити все, аби підтримати їхнє фізичне та психологічне здоровʼя.З повагою - міський голова Віталій Драган!🔗Підписатись