Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бершадська територіальна громада
Додано 05 лис 2021

Бершадська територіальна громада

@bershad_sos
Кількість підписників: 4 886
Фото: 13,400
Відео: 440
Посилання: 3,510
Опис:
Новини Бершадської територіальної громади
Джерело

Бершадська територіальна громада | Учора на стадіоні «Колос» у Бершаді відбулося справжнє свято дитячого ...

Логотип телеграм спільноти - Бершадська територіальна громада Бершадська територіальна громада @bershad_sos
1 470 Охват/переглядів 2026-05-31 10:50 Повідомлення №15885
Учора на стадіоні «Колос» у Бершаді відбулося справжнє свято дитячого спорту — щорічний дитячий футбольний турнір, який уже став доброю традицією нашої громади.Приємно було вітати юних футболістів із Бершаді, Брацлава, Тростянця, Теплика, Ладижина та Кирнасівки.Цей турнір вкотре довів, що спорт є важливою складовою виховання молодого покоління. Саме на футбольному полі діти вчаться наполегливості, взаємоповазі, відповідальності та вмінню підтримувати одне одного.Щиро дякую народному депутату України Миколі Кучеру, Благодійному фонду «МХП – Громаді», тренерам, організаторам, батькам та всім, хто долучився до проведення цього спортивного свята для наших дітей.Особливо приємно відзначити успішний виступ господарів турніру — команди Бершадської дитячо-юнацької спортивної школи «Ровесник» під керівництвом тренера Миколи Струтинського. У напруженому фінальному матчі бершадські футболісти здобули переконливу перемогу над командою Брацлавського спортивного ліцею з рахунком 3:1 та стали переможцями турніру.Підсумкові місця турніру:🥇 1 місце — Бершадська ДЮСШ «Ровесник»🥈 2 місце — Брацлавський спортивний ліцей🥉 3 місце — Тростянецький селищний центр фізичної культури і спорту4️⃣ місце — Теплицька спортивна школа5️⃣ місце — ФК «Авангард» (Ладижин)6️⃣ місце — команда села КирнасівкаВітаю переможців та всіх учасників змагань! Бажаю юним спортсменам нових досягнень, яскравих перемог, міцного здоров’я та незгасної віри у власні сили.З повагою - міський голова Віталій Драган!🔗Підписатись