Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бершадська територіальна громада
Додано 05 лис 2021

Бершадська територіальна громада

@bershad_sos
Кількість підписників: 4 879
Фото: 13,400
Відео: 441
Посилання: 3,520
Опис:
Новини Бершадської територіальної громади
Джерело

Бершадська територіальна громада | Сьогодні, 22 квітня 2025 року, відбулось пленарне засідання 59 чергово...

Логотип телеграм спільноти - Бершадська територіальна громада Бершадська територіальна громада @bershad_sos
2 000 Охват/переглядів 2025-04-22 11:41 Повідомлення №11530
Сьогодні, 22 квітня 2025 року, відбулось пленарне засідання 59 чергової сесії Бершадської міської ради. У засіданні взяли участь 19 депутатів, заступники міського голови, старости та інші посадові особи міської ради. До порядку денного було включено 74 питання, серед яких і питання "Різне". У ході роботи депутати прийняли 67 рішень.Порядок денний чергового засідання був досить насиченим і стосувався переважно питань земельного характеру. Зокрема, йшлося про інвентаризацію, передачу, оренду, продаж і встановлення меж земельних ділянок, оформлення документації на польові дороги, технічної документації, нормативної грошової оцінки та прав власності й користування.Решта питань, винесених на розгляд сесії, стосувалися різних сфер життєдіяльності громади. Зокрема, депутати розглянули зміни до низки програм — у галузях культури, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, пожежної безпеки, поводження з безпритульними тваринами та військово-патріотичного виховання. Також депутати міської ради переважною більшістю голосів ухвалили рішення про використання червоно-чорного прапора на території Бершадської міської територіальної громади. Дане рішення утверджує нашу єдність з мужніми героями, які під червоно-чорним та синьо-жовтим стягами виборюють наше право жити на нашій богом даній землі, звільняючиїї від російських окупантів.Дякую всім депутатам за активну участь у роботі сесії! Сподіваюсь на подальшу конструктивну співпрацю та відповідальне ставлення до вирішення важливих питань громади!Міський голова - Віталій Драган!