Джерело
💥BEREZOVIEW (Taras Berezovets) WAR IN UKRAINE | ️Поговорив з виданням NV про найгірший день з моменту вторгнення. Це б...
28 000 Охват/переглядів
2026-02-24 12:07
Повідомлення №35629
✉️Поговорив з виданням NV про найгірший день з моменту вторгнення. Це було у вересні 2022 року в Ізюмі. «Таких днів за війну було чимало, враховуючи складний характер перебування в зоні бойових дій з весни 2022 року. «Чорними» були дні втрати бойових товаришів, захоплення Херсона, Маріуполя, Бахмуту.Але один день усе ж стоїть окремо. Це день, коли в ході вересневого контрнаступу 2022 року були звільнені значні території Харківської областій наш підрозділ зайшов у щойно звільнене ЗСУ місто Ізюм. Коли 16 вересня прибули слідчі групи МВС та прокуратури і омбудсмен Верховної Ради Дмитро Лубінець на ексгумацію тіл загиблих в Ізюмському лісі.Два дні ми забезпечували роботу сотень представників провідних світових медіа, які приїхали висвітлювати черговий страшний воєнний злочин російської армії. Усі речі були буквально просякнуті солодкуватим запахом мертвої плоті. Понад п’ять сотень тіл закатованих і убитих під об'єктивами камер витягували з мокрого піску в лісі. Тіла досить добре збереглися і на обличчях убитих залишилися сліди страшних катувань та убивства. Там були пошматовані тіла жінок, дітей.Не можу забути, що руки українських військових були зв’язані за спиною колючим дротом, і більшість була убита пострілом у потилицю — характерний почерк сталінського НКВД. Це має знати й бачити весь світ. Не забувати й не пробачати. Знайти і покарати».
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/chotiri-roki-viyni-v-ukrajini-biznes-viyskovi-y-znamenitosti-nazvali-nayvazhchiy-etap-periodu-50586334.html