Джерело
Бережи себе ❤️ | Чи дійсно корисніше очищати фрукти та овочі від шкірки?Існує думка, що...
3 200 Охват/переглядів
2024-11-29 08:32
Повідомлення №1467
Чи дійсно корисніше очищати фрукти та овочі від шкірки?Існує думка, що шкірка фруктів та овочів — непотрібний елемент, який рідко до того ж буває смачним, а ще й може містити якісь шкідливі сполуки. Насправді очищаючи яблучко від шкірки, ми багато чого втрачаємо 🍎За даними Міністерства сільського господарства США яблуко зі шкіркою містить на 340% більше вітаміну К, на 115% більше вітаміну С, на 20% більше кальцію, ніж у фрукті без шкірки. Значну різницю можна прослідкувати і в харчових волокнах, антиоксидантах, вітаміні А, багатьох мікроелементах та інших корисних речовинах.Тож якщо ти чистиш персики, грушу, хурму, апельсин, огірки, томати тощо, бо так виглядає безпечніше, пам’ятай, що таким чином ти обмежуєш свій раціон і потенційно втрачаєш значну кількість корисних нутрієнтів. Обирай свіжі продукти в перевірених постачальників, дотримуйся правил зберігання, перед споживанням ретельно мий фрукти та овочі, і цього буде достатньо, аби сповна насолодитись улюбленими смаками 🍊#чайзмалиноюБережи себе ❤️