Почав перекладати мою нову книгу. Переклад – штука не така складна як написання нового твору. Але це теж творчість, просто інша «вібрація».Тож поки в мене дозріває ідея нової книги, перекладу свою 12ту. Бо вона варта бути виданою у великому видавництві. Тож так і буде.«ПОДОРОЖ В БЛИЗЬКІСТЬ: навігація в лабіринті почуттів та стосунків», Андрій Бережанський АНОТАЦІЯЛюди – соціальні створіння, а людині потрібна людина. Тому щастя та успіх залежать від стосунків: їх якості, достатньої кількості та різноманітності.У цій книзі про стосунки романтичні, партнерські, близькі. Про близькість, яка поступово розквітає. Про кохання, яке наповнює все всередині та у просторі навколо.Книга величенька. Автор створював для неї тексти (256!) майже десять років. Але читати її просто! Кожна глава - окрема тема, самостійна та самодостатня. Якщо є можливість та відгук – давайте собі день-другий на спокійне осмислення матеріалу та експерименти (втілення в життя цікавих ідей та практик).Ось прямо зараз подумайте про те, що цікавить (турбує) у стосунках - і відкривайте на будь-якій сторінці. Якщо і не з першої спроби, то з другої-четвертої відповідь точно отримаєте! Якщо Ви не вірите в невипадкові випадковості, а конкретне питання все ж таки є – подивіться у змісті. У книзі 12 частин, які логічно і послідовно структурують тему стосунків у динаміці: від початку, через проживання максимуму, до природного закінчення (трансформації, виходу новий рівень).
Вже завтра наша щомісячна зустріч HI.together.Запрошую доєднатися!14 грудня, неділя15:00-20:00ATMA STUDIO, Київ, Жилянська 128/28Душевне спілкування, група про стосунки, чаювання, презентація книги, танці та відновлюючі практики.Ціль зустрічі – цікаві знайомства та спілкування. Програма не є догмою та може змінюватися по бажанню учасників. Хто хоче провести МК (20-30 хв) та поділитися чимось корисним/цікавим – така можливість є.Рекомендована вартість 400 грн (втім, оплата по серцю та можливостям).ПРОГРАМА ЗУСТРІЧІ! 15:00 – 16:00 – збираємося, чаюємо (планується чайна церемонія), знайомимося! 16:00 – 16:30 - «ПРАКТИКИ ДЛЯ ВКЛЮЧЕННЯ ТІЛА ТА ГАРНОГО НАСТРОЮ». Майстер-клас від Андрія Бережанського, тілесно-орієнтованого терапевта, кінезіолога, автора книг «МРІЙ. ТВОРИ. ЖИВИ», «ПРАКТИКИ ЕМОЦІЙНОЇ САМОДОПОМОГИ».! 16:30 – 18:30. «ПОГОВОРИМО ПРО ЦЕ». Динамічна група про стосунки. Трохи щирості. Трохи ниття. Трохи гумору. Плюс презентація нової книги по темі. Проводить Андрій Бережанський.! 18:30-19:00 – планується МК по цигун від Андрія Литвина (але це ще не точно). В будь-якому разі ми собі зробимо цікаво.! 19:00-19:30. СПОНТАННІ/ВІЛЬНІ ТАНЦІ.! 19:30-20:00. Прощаємось до наступного разу. Забираємо з собою гарний настрій ))ПРО ФОРМАТ ТА ДЕЯКІ ПРАВИЛА* Локація: ATMA STUDIO, Київ, Жилянська 128/28 (будівля столичного «Будинку побуту» напроти ж/д вокзалу), 4 поверх, офіс 401 *Ціль зустрічей – зцілююче спілкування та цікаві знайомства, емоційне відновлення та підтримка, відпускання накопленого стресу. Тож формуємо клуб (спільноту) вільних людей, що бажають та вчаться жити яскраво та з любов’ю*В програмі кожного разу три-чотири спікера з цікавими темами та невеличкими майстер-класами (по 30-40 хв) та півтори-дві години неформального спілкування та чаювання* Зустрічаємося раз на місяць*Мова спілкування: взаємоповага та порозуміння. Тож голосом це буде українська, русский, English*В просторі ми роззуваємося, тож беріть з собою змінні шкарпетки.*З собою можна брати фрукти та смаколики до чаю* ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС ОБОВ’ЯЗКОВИЙ! (кількість місць обмежена простором, це приблизно 20-25 учасників)Запис через адміністратораЛариса Зарубіна@Larisa_Z_arubina
ЧИ ВАРТО ЙТИ В СТРАХ«Йди в страх» - такі заклики лунають від багатьох «розвивальщиків», «тренерів успіху», «менторів щастя». Така думка популярна в «масовій психології» і серед езотериків. Немов там є багато ресурсу і пряма дорога до «бути собою» та «любити себе».Що я про це думаю ясно з інтонації першого абзацу. Але озвучу )Такі заклики – це дурня. Небезпечна для життя та/чи здоров’я.Так, звучить гарно. Коротко. Ясно. Мотивуюче. І щось в цьому є. Але… Але все не так просто, насправді. І для більшості людей це запрошення в погану історію. Бо окрім «йди в страх» там має бути ще багато-багато уточнень. Коли можна. А коли не варто. Там дуже багато протипоказань. Тому для більшості людей цей заклик спрацює в мінус. А якщо «для більшості в мінус», то чи варто таке всім рекомендувати?Якби я й закликав би до чогось, то це звучало би «ЙДИ В ЦІКАВІСТЬ», «ЙДИ В СВОЮ МРІЮ» (я так і роблю через свої книги… одна з них про творчість та мрії «МРІЙ. ТВОРИ. ЖИВИ»).Йди туди, де тобі цікаво. Вперто йди до своєї мрії. Буть там і з тими, де твоє серце світиться та теплішає від любові, палає від пристрасті.Цей заклик, нажаль, менш зрозумілий. Бо страшно – це дуже просто та знайомо кожному. А от «мріяти»… більшість людей або так і не навчилися, або розучилися через трагічні обставини.Повірте, на шляху до мрії вам точно потрібно буде пройти через страх, вийти з зони комфорту… Але це не «тупо йти в страх, бо треба йти в страх», а «йти до своєї мрії та заради цього долати різні перешкоди, в тому числі свої страхи та обмеження».Якщо вам «просто страшно» – там щось є небезпечне для Вас. І чи вистачить сил з цим впоратись… про це варто десять раз подумати та спланувати.Тому краще йти в напрямку своїх мрій.Це більш перспективний напрям та фокус для уваги (сили).ПРО МРІЇ ТРОХИ ЯСНОСТІТреба розбиратися чому мрія згасла. Чи чому щось зупиняє рух до неї. Чи чому взагалі «нічого не відчувається».Мрію варто шукати там, де є цікавість. Де були дитячі мрії. В тих сферах життя та тих проявах, які є постійно й тому стали непомітними (але вони є!).Як зрозуміти що це мрія?Є інше питання, яке може дати підказки.«А без чого я не хотів би та не можу жити?». Мрія - це про те, без чого життя наче втрачає світло, втрачає свою якість та барви. Багато без чого можна гарно жити. А от без мрії життя стає сіре та безрадісне, навіть якщо в ньому є усе інше.***© Андрій Бережанський, тілесно-орієнтований терапевт, кінезіолог, краніосакральний терапевт,системний розстановник, автор книг***З втратою мрій останні роки стикнулися ну дуже багато людей. Якщо шо – я з цим працюю як спеціаліст. Було би у Вас бажання віднайти свої мрії та йти до них.Мрія додає сенсу, глибини, трепету, світла, драйву. До мрії варто йти за будь-яких умов та обставин.
Регулярна тілесна терапія, психотерапія – це розкіш сьогодні. Нажаль, розкіш. Тобто, доступна все меншій кількості українців. Хоча дуже, надзвичайно потрібна кожній людина зараз. Кожному з нас. Регулярно. Раз на тиждень. А інколи й два рази. Бо купа стресу. Бо купа переживань. Бо тривога не дає спати. Бо тіло не витримує.Основне обмеження доступності – вартість. Бо коштує помітних грошей. Як паливо та обслуговування для не дуже дорогого авто (тут дуже приблизно… хто як їздить і на чому).Тобто, від $200 в місяць. Можна, звісно, десь щось знайти за меншу суму… чи раз на декілька тижнів ходити на сеанс за донейшен… але там результат може бути, а може й ні. Це наче як автостопом доїхати з одного кінця Києва до іншого. Треба мати трохи таланту (навичок) та вдачі. Не кожному підійде.Вартість меншою бути не може. Бо гарні спеціалісти навчаються постійно й поки досягнуть пристойного рівня… має пройти 4-5 років практики (це не кажучи про 12+ тис інвестицій в освіту й сотні/тисячі годин навчання). Бо гарні спеціалісти мають обмежений ресурс (фізичний, психологічний) в наданні таких послуг (від 10 до 20 сеансів/консультацій на тиждень), а живуть лише із зароблених такою (непростою) справою грошей. Плюс самі вкладаються постійно в свою терапію, в супервізії. Та й у навчання (це постійний процес).Більше того, психолог чи тілесний терапевт може вигоріти на своїй роботі за пару місяців. Легко. І майже всі це проходили на власному досвіді. Бо важко відмовити в помочі. Бо хочеться допомогти... Але варто лише брати на декілька людей більше щотижня (ніж можеш осилити)…. Пропускати свою власну терапію… чи не відпочити/відновитися пару днів… Працювати за символічні гроші… - і через пару місяців спеціаліст вже не може працювати. Бо «трохи» виснажився, втратив баланс…. В такому стані можна працювати в 90% будь-яких професій. Але при роботі з людьми – неможливо (можливо, але результат нікому не сподобається). Тому коли Вам називають вартість психотерапії від 1200 до 2400 грн за годину – то адекватна вартість хорошого спеціаліста. Коли за тілесну терапію (кінезіологію, остеопатію, краніосакральну терапію) вам називають вартість від 2000 грн до 5000 грн – то адекватна вартість таких послуг.Якщо Вам пощастило і якийсь спеціаліст робить Вам знижку та приймає по цінам 2021 року – будьте певні, що це Вам дійсно ну дуже пощастило.© Андрій Бережанський, тілесно-орієнтований терапевт, кінезіолог, краніосакральний терапевт,системний розстановник, автор книгP.S:До чого це я? Якщо Ви обираєте зараз між розкішшю власного авто (чи нового авто) та розкішшю здоров’я (свого чи близької людини) – добре подумайте. Яка розкіш подарує більше щастя, яка більше наблизить до успіху.Жаль, що така необхідна річ – тілесна терапія та психотерапія – стали настільки розкішшю. Але така зараз реальність.