Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бердянськ в окупації
Додано 14 лип 2024

Бердянськ в окупації

@berdyansk_occ
Кількість підписників: 14 426
Фото: 9,740
Відео: 1,450
Посилання: 3,440
Опис:
Бердянськ був, є і завжди буде Українським містом! Цей канал для тих, хто допомагає викривати зрадників та наближати нашу перемогу. Кожен, хто заганяв Бердянськ в окупацію відповість за свою зраду! Інформацію можна надсилати на @BerdOcc_Bot
Джерело

Бердянськ в окупації | Хвилинка расчєловєчіванія. На скріні вище ☝️ риганіна кацапського бота...

Логотип телеграм спільноти - Бердянськ в окупації Бердянськ в окупації @berdyansk_occ
14 600 Охват/переглядів 2025-10-24 08:32 Повідомлення №13588
Хвилинка расчєловєчіванія. На скріні вище ☝️ риганіна кацапського бота, яку він прислав на наш бот сьогодні вночі. З цього короткого, але дуже інформативного повідомлення, редакція робить очевидний висновок (вже який за рахунком), що всі ті звірства, які під@ри демонстративно коять є ніякими там «ексцесами виконавця», а цілеспрямованою акцією по геноциду мирного населення нашої країни. Якщо руснявим ботам скидають методичку писати подібні висери, то, цілком логічно, що їм це спускають згори, з метою розповсюдження меседжів про те, як вони з задоволенням вбивали мирних в Бучі, Києві, Харкові. Але сумний кінь та подібні до нього ублюдки будуть вкотре повторювати, що Буча «була зрежесована», а в Охматдит влучила ракета української ПВО, як раз в той час, коли там була чергова «нарада генералів НАТО». Ця хуйня, яка пише про себе, що «он с Донбаса, если что», сидить в телезі під одноразовою сімкою зареєстрованою в штаті Пенсільванія, США. Ага. Такий от смєлий хуй, сидить на «піндоській» сімці і дуже «відважно» погрожує «ножамі єбашіть єбучій мірняк». Ок. Приймемо до відома.