Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бендерівський полк
Додано 14 лип 2024

Бендерівський полк

@benderivskiypolk
Кількість підписників: 2 721
Фото: 9,330
Відео: 7,970
Посилання: 12,900
Опис:
Лагідно українізуємо, підвищуємо настрій та збільшуємо русофобію, завдяки контенту Все через бот: @priymalniabender_bot Прислати мем, реклама та інше: @priymalniabender_bot
Джерело

Бендерівський полк | Нам пише адмін одного з чатів Святошинського районуВідчаю пост або “Ме...

Логотип телеграм спільноти - Бендерівський полк Бендерівський полк @benderivskiypolk
428 Охват/переглядів 2026-01-14 19:37 Повідомлення №15264
Нам пише адмін одного з чатів Святошинського районуВідчаю пост або “Мене вже вбивають, я приходжу, а мене все одно не чують”. Пам’ятаєте отой пост про будинок в Святошинському районі, де пошкодило людям майно? Так от це наш! Ми люди стійкі, на провокації русні ми не піддамося і лапки не складемо. Але так сталось, що у нас зникло ще і опалення та світло. Опалення, дяка богу, повернули. Все гаразд. А от світла нема вже другий день. Нема і нема. Лишаємо заявку - її закривають. Намагаємося залишити скаргу - нас не хочуть чути, нам відверто брешуть (так так, Богдане, скарга на твою брехню зареєстрована, не можна так чинити з людьми). Сьогодні, щоб бодай якось з’ясувати ситуацію, довелось провести на телефоні 4 години. Де б його ще зарядити, правда…Ми з мешканцями будинку обдзвонили всі служби. Хтось не бере слухавку, хтось нічого не рішає, хтось посилає. Мені ще підкинули контакти пана Зантараї, але туди мої листи, надіслані давно, перехопила його помічниця Альона. Вона їх обіцяла передати, але напевно забула. Це ще ті листи, які були про пожежу в нашому будинку (раптом пані Альона читає цей пост). Отже, що ми маємо загалом:Диспетчерська служба 0442909270 - дуже неохоче приймає заявку, яку закривають з поміткою “діють відключення” (і те, що вони в нас діють 2 доби нікому не цікаво) і намагається ввести людей в оману;ДТЕК 0442015858 - не відповідає, бо зараз тривога і оператори в укритті (а тривога в Києві бог зна скільки разів на день);ЖЕД 0444522729 та 0501765021 - не вирішує і не впливає на це питання і телефони вимкнені, хоча наче як працює до 18:00;РДА - ще не розглянули попередні звернення, хоча наче як мали слоган про те. що люди мають бути почутими;1551 - заявка залишена, аж дивлюся, що попередня заявка з 8 грудня досі на розгляді (надія на цей сервіс якось розтанула миттєво).І от сиджу я з температурою 38,5 (так, до всього додається ще і ГРВІ), дивлюся крізь своє пошкоджене вікно на вулицю, де видніються сусідні будинки в котрих є світло та й намагаюсь зрозуміти, чи є бодай комусь діло до нашої біди?Ви репостніть цю історію, може прочитає хтось із того списку вище та задумається!