Ворог здійснив чергову масовану атаку на Україну. За інформацією начальника ОВА, значних руйнувань зазнав обласний центр. У Дніпрі частково зруйновані багатоквартирні будинки, пошкоджені підприємство, пожежна частина, гаражі, знищені автівки. Загинули шестеро людей, 33 поранені. Висловлюю глибокі співчуття рідним та близьким загиблих.У Кам’янському внаслідок ворожого удару пошкоджено житлові будинки.Один із безпілотників влучив у вікно п’ятиповерхівки в центральній частині міста. Внаслідок влучання виникла пожежа. На щастя, загиблих немає. Але постраждали троє людей – 72-річна жінка, 49-річна жінка та 50-річний чоловік. Усіх госпіталізовано, медики надають необхідну допомогу.Одразу виїхав на місце події. З перших хвилин на місці працювали екстрені та комунальні служби. Після ліквідації пожежі фахівці провели обстеження пошкоджених квартир і будинку. Від ночі на об’єкті працювали працівники КП «Добробут». Зранку комунальники проводять прибирання скла та уламків, розчищення прилеглої території задля безпечного доступу до будинку. Дякую всім за оперативність і злагоджену роботу.Зараз фахівці департаменту житлово-комунального господарства розпочнуть обстеження пошкодженого житла та надаватимуть мешканцям необхідну допомогу в оформленні компенсації за програмою «єВідновлення». Також в іншому районі міста була понівечена адмінбудівля і приватний будинок. Там обійшлося без постраждалих.Бережіть себе і тихого дня усім!🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
🏥Кам’янське відвідала команда лікарів Інституту серця МОЗ України — одного з провідних кардіохірургічних центрів нашої країни. Делегацію очолив генеральний директор Інституту Борис Тодуров — видатний український кардіохірург, доктор медичних наук та заслужений лікар України.До складу делегації увійшли кардіохірурги, аритмологи та фахівці ультразвукової діагностики. Вони провели консультації та обстеження мешканців громади, допомагаючи визначити подальшу тактику лікування та, за потреби, направити до профільного медичного закладу.Також для медичних працівників міста відбулися фахові лекції та обговорення сучасних підходів до діагностики й лікування серцево-судинних захворювань. Такі зустрічі сприяють професійному розвитку наших лікарів та впровадженню передових медичних практик у громаді.✍️ Важливим результатом візиту також стало підписання Меморандумів про співпрацю між Інститутом серця МОЗ України та Кам’янською міською територіальною громадою, та з нашим Центром первинної медико-санітарної допомоги №3. З Інститутом серця МОЗ України ми успішно співпрацюємо вже не перший рік. Документ відкриває нові можливості для взаємодії, обміну досвідом та оперативного направлення пацієнтів до провідного кардіохірургічного центру країни.Дякую Борису Михайловичу Тодурову та всій команді Інституту серця за співпрацю, професіоналізм і увагу до нашої громади. Працюємо над тим, щоб мешканці Кам’янського мали доступ до найсучасніших методів діагностики та лікування.#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Розпочали літню оздоровчу кампанію для дітей Кам’янської громади. Відправили першу групу юних кам’янчан на відпочинок до Карпат. 180 хлопчиків та дівчат вирушили до дитячого табору на Закарпатті. Загалом протягом літа там відпочинуть 360 дітей нашої громади. Насамперед це діти наших Захисників і полеглих Героїв, діти позбавлені батьківського піклування, малеча з родин вимушених переселенців та сімей пільгових категорій. Для відпочинку обрали сучасний дитячий табір «Dream Camp Karpaty» на Закарпатті. Він розташований у мальовничій гірській місцевості та має всі необхідні умови для безпечного та активного дозвілля дітей. На хлопців і дівчат чекають спортивні ігри, творчі майстер-класи, командні заходи, екскурсії, прогулянки на свіжому повітрі та нові знайомства.Паралельно з 1 червня у Кам’янському розпочнуть роботу пришкільні табори з денним перебуванням. На базі 30 закладів загальної середньої освіти відпочинком буде охоплено понад 2200 дітей. Робота з організації дитячого відпочинку не обмежується літніми таборами в Україні. Вже у серпні плануємо направити групу дітей нашої громади на відпочинок до Німеччини — у наше місто-партнер Вупперталь. Докладаємо зусиль, щоб відволікти наших дітей від тривог і забезпечити їм гарне та змістовне літнє дозвілля🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
🔔У школах Кам’янського пролунав Останній дзвоник. Цього року майже чотири тисячі наших дітей завершують навчальний рік.Завітав до Гімназії №35, яка носить ім’я нашого полеглого Героя Бориса Гагуа. Разом із Людмилою Вікторівною, мамою Героя взяли участь у святі останнього дзвоника та мали нагоду особисто привітати шкільну родину. Лише у цьому закладі в 2025-2026 навчальному році 53 здобувачі освіти отримують свідоцтво про базову середню освіту, з них три учні — з відзнакою.Попри всі виклики воєнного часу, заклади освіти продовжують працювати та активно впроваджують сучасні технології. А облаштовані укриття дають найголовніше — можливість дітям навчатися очно та безпечно.Особливі слова вдячності — педагогам. Вам довірено найбільше багатство нашої країни — дітей. І ви гідно виконуєте свою місію, виховуючи нове покоління освічених та успішних українців. Разом із громадою ми щодня працюємо над тим, щоб наше місто розвивалося, а молодь мала впевнене майбутнє у вільній країні.Дякую нашим Захисникам! Вітаю всіх школярів, батьків та вчителів із завершенням навчального року! Вдячність родинам за всі роки підтримки. А випускникам — впевненості та віри в себе. Нехай все задумане збудеться!🇺🇦Фотозвіт за посиланням ➡️ https://bilousov.dp.ua/fotogalereyi/zavershennya-navchalnogo-roku-svyato-ostannogo-dzvonyka-u-gimnaziyi-no35-imeni-borysa#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Сьогодні спортивна спільнота Кам'янського вітала випускників дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста. На базі СК «Прометей» провели урочистий захід «Гідні Олімпу. Випуск 2026». Цьогоріч у доросле життя проводжаємо 73 випускника. Мав за честь особисто вручити свідоцтва про закінчення навчання нашим спортсменам 🪪. Серед них — чемпіони світу, Європи та України, майстри спорту, кандидати у майстри спорту, стипендіати. Це молодь, яка своєю наполегливістю прославляє Кам’янське як на всеукраїнському рівні, так і далеко за межами держави. За кожним свідоцтвом — роки тренувань, перемоги і поразки, ранкові підйоми, хвилювання перед стартами та постійна робота над собою.Попри непрості часи, розвиваємо дитячий та юнацький спорт в нашому місті. Сьогодні у спортивних школах Кам’янського займаються понад 5 тисяч дітей. 💪Лише протягом цього року вони 28 разів підіймалися на найвищі щаблі європейських та світових п'єдесталів.Окремі слова вдячності тренерам, які допомагають молоді сформуватися не тільки, як спортсменам, а й як особистостям. Вдячність батькам, які є надійною опорою дітей на життєвому шляху. Щиро вітаю випускників із завершенням навчання у спортивних школах. Бажаю нових перемог у спорті та житті. Кам’янське пишається вами!🇺🇦Фотозвіт за посиланням ➡️ https://bilousov.dp.ua/fotogalereyi/gidni-olimpu-urochystyy-vypusk-vyhovanciv-dyussh-kamyanskogo#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
🎾Оновили відкриті тенісні корти на базі «СК «Прометей». Вони були збудовані ще у 60-х роках минулого століття і з того часу не ремонтувалися. Тож наразі спортивна локація фактично отримала нове життя.Повністю оновлено покриття кортів відповідно до сучасних стандартів: замінено ґрунт, завезено якісний тенісит, встановлено нові вітроуловлювальні сітки, модернізовано систему освітлення для вечірніх матчів. Також було оновлено роздягальні та душові, відновлено системи водопостачання, створено сучасний простір для відпочинку та занять спортом — із новим газоном, комфортними місцями для глядачів та спортсменів.Важливо, що технічні характеристики нового покриття відповідають сучасним стандартам. Це відкриває для Кам’янського нові можливості у розвитку тенісу та проведенні всеукраїнських спортивних змагань. Наше місто має сильні тенісні традиції. Серед вихованців кам’янської спортивної школи — переможці та призери чемпіонатів України та Європи. Завдяки створенню сучасних умов, ще більше дітей та молоді матимуть можливість професійно займатися тенісом, розвивати свої здібності та досягати високих результатів.Старт роботі оновленого комплексу дали парним мікст-турніром, який об’єднав 21 пару з Кам’янського та інших громад Дніпропетровської області.Сьогодні інвестиції у спорт — це інвестиції у здоров’я громади, психологічну стійкість та майбутнє нашої молоді🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Культура та історична пам'ять єднають суспільство у найскладніші часи. З нагоди Міжнародного дня музеїв провели у Кам’янському традиційну акцію «Ніч музеїв». Головна тема цьогорічного заходу: «Музеї об’єднують розколотий світ». 🏛️Цей рік для нашої громади є знаковим, адже Музей історії міста відзначає свій 100-річний ювілей. За століття він пройшов шлях від маленького закладу до сучасного осередку збереження нашої національної спадщини. Під час урочистостей провели спецпогашення ювілейної поштової марки, випущеної до 100-річчя музею. Привітав колектив закладу із професійним святом та вручив подяки за вагомий внесок у розвиток музейної справи. Також відзначив мисткиню Олену Телятник за допомогу в організації мистецької галереї у нашому міському реабілітаційному центрі та впровадження арттерапії для відновлення поранених захисників України.Спільно з почесним гостем, науковцем Володимиром Гонським, передали його книги 📚представникам десяти найактивніших навчальних закладів міста, чиї учні є постійними відвідувачами музею. У рамках заходу присутні ознайомилися з новими виставковими проєктами: етнографічною експозицією «Скриня UA: спадок» та виставкою «Харків живе і бореться».🇺🇦Дякую всім, хто зберігає історичну пам’ять нашого міста та допомагає розвивати культурне життя громади.#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
🇺🇦Спільно з великою командою волонтерів передали чергову партію допомоги бійцям 1-го штурмового батальйону полку «Айдар», які боронять країну на Донецькому напрямку. Бійці підрозділу виконують надскладні штурмові дії на передовій, ця підтримка допоможе їм працювати ще ефективніше та, найголовніше, збереже життя наших захисників.Зібрали великий вантаж, орієнтуючись на запит командування батальону. Завдяки спільним зусиллям передали оборонцям систему Starlink, тепловізори, детектор дронів («Чуйку») та акумуляторні батареї для радіостанцій. Для безперебійного енергозабезпечення надали інверторні генератори, зарядні станції та потужні павербанки. Також підрозділ отримав важливу амуніцію — антитепловізійні плащі, маскувальні костюми та сітки, а ще необхідні запаси їжі, консервів, кави та питної води.🤝Щиро дякую за постійну і невтомну підтримку військових Олександру Крутьку (БФ «Осоння України»), Олександру Лукашову (ГО «Бджола»), Дмитру Гайдуку (БФ «Фонд розвитку Кам’янського»), отцю Феодосію (волонтерський хаб «Покрова»), Валерію Пархомчуку (БФ «Ми з Кам’янського»), Мартіну Короні (БФ «MISSION ROCA UKRAINE»), депутату міської ради Андрію Дроговозу, а також подружжю волонтерів Ользі та Артему з Дніпра.Дякуємо нашим воїнам за захист та звитягу! Працюємо єдиною командою, підтримуємо оборонців та оперативно закриваємо потреби військових. Кам’янське поряд!#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske #ми_разом
Разом із підлеглими, які відповідають за благоустрій Кам’янського, здійснив робочий об’їзд міста, щоб проінспектувати перебіг сезонного прибирання та впорядкування міських територій.🔺Комунальні служби очищають автошляхи, вулиці та двори від сміття й змету, здійснюють обрізку дерев та ремонтують зливоприймальні системи. 🔺За допомогою спецтехніки продовжується поточний ремонт доріг. Насамперед роботи ведуться на маршрутах руху громадського транспорту, також відновлюємо проїзні частини у приватному секторі згідно заявок мешканців. 🔺У місті триває сезонний покіс трави на центральних вулицях та у дворах. Через значну кількість опадів останнім часом, зараз процес максимально активізовано.🇺🇦Також перевірив хід благоустрою Меморіального комплексу на кладовищі на вулиці Весняній. Зараз там тривають роботи з благоустрою на 5–6 рядах військових поховань. Усі роботи будуть повністю завершені до 29 серпня — Дня пам’яті загиблих захисників України.Проконтролював стан ключових рекреаційних локацій, зокрема набережних Дніпробуду та Лівобережжя, міських парків і скверів. На цих об'єктах відновлено наявні та встановлено нові елементи дитячих майданчиків і благоустрою. У сквері Південного району монтують декоративне ілюмінаційне освітлення для затишного відпочинку містян у вечірній час. На берегових лініях провели комплексне прибирання та впорядкували зелені насадження. 🌹У міському розарії силами волонтерів та представників громадських організацій проведено суботник. Спільними зусиллями розчищено зарості й прибрано територію біля другого входу навпроти лікарні швидкої медичної допомоги, а також встановлено додаткові елементи для відпочинку.Дякую працівникам комунальних служб Кам’янського за щоденну відповідальну працю, а також усім жителям, які долучаються до благоустрою міста. Попри всі виклики, утримуємо наше місто чистим та охайним!#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske
Перевірив хід виконання ремонтів житлового фонду в межах міської програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів. ✅Цьогоріч учасниками програми стали 32 ОСББ та ЖБК. У межах програми виконуються поточні ремонти покрівель, під’їздів, фасадів та цоколів будинків, вхідних груп, мереж водопостачання, ліфтового обладнання, а також заміна вікон у місцях загального користування на енергозберігаючі.Проінспектував роботи в двох ОСББ:🏡ОСББ «Олімп-Плюс», яке об’єднує будинки №11, 13 та 17 на проспекті Нескорених. Наразі тут виконують ремонт під’їзду у будинку №17. Це об’єднання вже не перший рік бере участь у програмі та системно працює над покращенням стану своїх будинків. У попередні роки тут були виконані ремонти ліфтів, покрівлі, заміна вікон та ремонти під’їздів.🏡ОСББ «ПЕРЕМОГА-67» на проспекті Нескорених, 67 - вже завершено ремонт покрівлі. Раніше у межах програми тут також було виконано ремонт відкосів після заміни вікон та ремонт під’їзду.Цього року до програми долучилися 5 нових ОСББ. Понад 30 об’єднань готують свої проєкти для участі у програмі наступного року. Програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних та обслуговуючих кооперативів діє у місті з 2018 року. Вона реалізується на умовах співфінансування: 70% вартості робіт фінансується коштом міського бюджету, ще 30% — за рахунок мешканців.Попри всі складнощі, продовжуємо підтримувати наших активних мешканців, які відповідально ставляться до утримання своїх будинків та спільно з містом працюють над створенням комфортних умов для життя🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske