Джерело
Міський голова Андрій Білоусов | Сьогодні відбулося урочисте завершення першого тренінгу для тренерів з...
12 200 Охват/переглядів
2025-07-11 15:31
Повідомлення №11364
Сьогодні відбулося урочисте завершення першого тренінгу для тренерів за напрямом «Відновлення через участь молоді в громадському житті». Захід реалізовано в межах проєкту «Програма залучення молоді до процесів відновлення, ухвалення рішень, громадської діяльності та волонтерства у Кам’янській громаді Дніпропетровської області».📍Саме Кам’янське стало стартовим майданчиком для втілення цієї ініціативи. Учасниками тренінгу стали 16 представників учнівської молоді, які впродовж навчання опановували навички лідерства, ведення командної взаємодії та роботи з громадою, аби в подальшому залучати своїх однолітків до волонтерства і громадської діяльності. Попереду в них реалізація власних тематичних воркшопів, які сприятимуть розбудові сильної й свідомої молодіжної спільноти. Кожен з учасників отримав сертифікат тренера та подарунки. Організаторами події виступили Департамент освіти міської ради та Центр молодіжних ініціатив Кам’янського, за сприяння Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.Пишаюся тим, що Кам’янське виховує таку вмотивовану та свідому молодь. Саме з таких ініціатив починається майбутнє успішної громади. Дякую всім, хто долучився до реалізації цієї важливої програми🇺🇦#Міський_голова #Андрій_Білоусов #Kamianske