Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Березовий сік
Додано 14 лип 2024

Березовий сік

@bbttjj
Кількість підписників: 3 246
Фото: 2,680
Відео: 515
Посилання: 3,730
Опис:
я - попсовик-затійник і це мій канал про музику, мерч та усіляку фігню. це не канал Борислава Берези!
Джерело

Березовий сік | Ну що, перший реліз у 2026 прослухано. Це The Cribs — Selling A Vibe, ...

Логотип телеграм спільноти - Березовий сік Березовий сік @bbttjj
1 080 Охват/переглядів 2026-01-09 11:15 Повідомлення №6526
Ну що, перший реліз у 2026 прослухано. Це The Cribs — Selling A Vibe, але більше здалося, що мені намагаються впарити 40 хвилин білого шуму, з якого іноді виринають доволі непогані пісні. Але іноді — це 3-4, а загалом їх 12, тож результат не дуже.Взагалі, The Cribs — з тих британських інді-гуртів, що мені не дуже зрозумілі. Тобто, я розумію, що вони грають, але емоцій від них зʼявляється небагато. Хіба що від найпопулярнішого альбому плюс від треку Emasculate Me, який можна знайти на наступному релізі.Вони починали, як і будь яка формація цього жанру — зі скукоженого звуку, що можна грати на початку карʼєри в місцевих підвалах. Потім розправили плечі, але на останніх лонгплеях знов згорнулися в «їжака» і грають пласкі пісні, хоч ті і мають потенціал бути гострішими.Selling A Vibe чіпляє початком, але десь на середині зливається в монотонне дрочілово, що навіює бажання подрімати. Прокидався я після початку два рази — коли несподівано вступив синтезатор і коли так само несподівано заграв оперний семпл. Все решта — no vibe.https://www.youtube.com/watch?v=eXsfYSfdanw