Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - База: Дніпро та область
Додано 06 гру 2025

База: Дніпро та область

@bazadnipro
Кількість підписників: 18 330
Фото: 25,000
Відео: 6,370
Посилання: 19,100
Опис:
https://t.me/+n1HE9zEEVdY2NWI6 - посилання щоб підписатися
Джерело

База: Дніпро та область | Управлінський колапс у Жовтих Водах.У комунальному гуртожитку міста лю...

Логотип телеграм спільноти - База: Дніпро та область База: Дніпро та область @bazadnipro
2 650 Охват/переглядів 2025-12-18 15:45 Повідомлення №27221
Управлінський колапс у Жовтих Водах.У комунальному гуртожитку міста люди вже рік живуть без електрики. Не день, не тиждень, а цілий РІК.Причина абсурдна й ганебна: один спільний лічильник на весь гуртожиток. Хто платить, той платить і за тих, хто не платить. Люди відмовляються, борги ростуть, і всім відрізають світло. Виходить таке колективне покарання за бездіяльність влади.Чотири роки тому тут уже вимикали електрику. Тоді проблему вирішив нардеп Дмитро Чорний, знайшовши гроші і просто заплативши борги.А далі знову почалося накопичування нових боргів. Далі ще смішніше. Верхні поверхи ремонтували за кошти іноземних донорів для ВПО. Гроші були. Проєкти були. На лічильники не вистачило?Поки тривав мораторій на відключення електрики, світло давали, проте борги росли. Мораторій рік тому відмінили. Тож і світло знову відрізали.📣 Дмитро Ханіс, питання напряму до вас. Ви вважаєте нормальним, що люди рік живуть у темряві? Чому за чотири роки місто не спромоглося поставити окремі лічильники?ВПО виїхали. А ті, кому нікуди йти, залишилися без світла. І схоже, на них у міській владі просто плюнули.Це ганьба. Повне дно!Підписатися на Базу I Написати нам  I Сайт