Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Bayraktar Crypto
Додано 06 січ 2025

Bayraktar Crypto

@bayraktar_crypto
Кількість підписників: 10 357
Фото: 1,630
Відео: 146
Посилання: 823
Опис:
Заробляємо на «Байрактар» за допомогою криптовалюти. Про криптовалюти та блокчейн простими словами. Фінансових порад немає. Працюють професіонали. Зв‘язок: @bayraktar_admin Посилання: t.me/+tKJuBdYSzIliMjZi Менеджер: @pifagor_dao @optar_cpa
Джерело

Bayraktar Crypto | ️ Дуже швидко змінюються ринкові настрої, чи не так? Лише два дні тому...

Логотип телеграм спільноти - Bayraktar Crypto Bayraktar Crypto @bayraktar_crypto
5 800 Охват/переглядів 2025-01-15 20:15 Повідомлення №2660
➡️ Дуже швидко змінюються ринкові настрої, чи не так? Лише два дні тому бачив по крипточатам лише паніку та повідомлення "Коли вже це все скінчиться", а зараз вже усі висять у фомо-лонгах і чати забиті питаннями "Так а що купувати"?Ситуація насправді була дуже очевидною. Усі пророчили сквіз нижче 90к і V-відкуп. Ми його і отримали. Це круто розуміти пост-фактум, але не тоді коли знаходишся в ринкових угодах. Якби я до кінця притримався стратегії "Піти в канікули на новорічні свята", то я б зараз вийшов з розумінням, що нічого не втратив, і нічого не заробив.По факту я мав два неприємних стопа які трохи підпортили настрій в моменті і обнулили профіт, який я заробив на угоді по TRUMP. Там до речі 3х зафіксити могли, хто брав. З альти нічого нового не купував, нічого не продавав. Той самий $EIGEN про який я писав вже повернувся до моєї твх, цілі по ньому не змінюються. Не хочу нічого підбирати без розуміння нарративу і на зелених палках. Якщо ви помітили, то я почав давати деякі монети з DEX-ів. І думаю, що найбільші лайфченджі зараз треба ловити саме через он-чейн аналіз.Був класний нарратив AI-агентів. По суті він і зараз є, але вже забагато хайпу навколо нього. Відчуття що потрібно на хую прокатити разочок, щоб не розслаблялися.У мене портфель набраний, тому зараз фокусуюсь на точкових підборах. Зрозумів для себе важливу річ, що чим менше у мене позицій, тим спокійніше мені, і тим краще результат. Тому, ціль на найближчі півроку для крипторинку — менше суєти. Бо ми ж не на сокарі в кінці то кінців.Ось такий от монолог вийшов, сподіваюсь було цікаво почути мої думки. Підтримайте вогником чи що.