Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦
Додано 18 лис 2021

🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦

@bathammers
Кількість підписників: 1 504
Фото: 26,500
Відео: 8,189
Посилання: 4,650
Опис:
Волонтерім постім хуйню Це ОСОБИСТИЙ канал, не фантазуйте про інше Більшість адмінів родом з Запоріжжя 💅 Предложка, донати @cbshmeme_bot Канал фонду (звіти) @bathammers2
Джерело

🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦 | Це пост для киян, які не жили в нормальних містахВ нормальному місті д...

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦 🇺🇦 СБШ (Служба Божа Шевчіку) 🇺🇦 @bathammers
255 Охват/переглядів 2026-01-12 16:02 Повідомлення №51004
Це пост для киян, які не жили в нормальних містахВ нормальному місті дороги не нагадують пральні дошки, тротуари займають достатню для 2 людей ширину, вода уходить з доріг, коли йде дощ, а коли почав йти сніг, то весь час, доки він йде по всьому місту курсують снігоприбирачі.Також в нормальному кількість сміттєвих баків та частота вивозу сміття прорахована так, що баки не встигають переповнюватись і розграбовуватись воронами та собаками. В нормальному місті, коли немає води у будинку(ах), то одразу приїжає муніципальний водовоз і розливає людям безкоштовно воду, доки аварія не ліквідується. А якщо десь є якась проблема з транспортом, то дуже часто приїжають муніципальні автобуси і розвозять людей до транспортних розв'язок.Про особистий автотранспорт і піші зони взагалі мовчу. Ну і про заклик виїжати всіх з міста, коли сталось те, про що попереджали з 2022 теж промовчу.Я не розумію, як ви тут роками живете і такі типу норм, типу все так і має бути. Не розумію, як вас це не виморажує так само як мене.