Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Владислав Дмитрів / Баштанська РДА
Додано 24 січ 2022

Владислав Дмитрів / Баштанська РДА

@bashtrda
Кількість підписників: 509
Фото: 9,030
Відео: 1,480
Посилання: 1,990
Опис:
Офіційний телеграм-канал голови Баштанської райдержадміністрації Владислава Дмитріва Сторінка Баштанської РВА в FB: https://www.facebook.com/bashtrda/
Джерело

Владислав Дмитрів / Баштанська РДА | Миколаїв. 14:00, 24 січняДоброго дня всім. Спробую пояснити по енергет...

Логотип телеграм спільноти - Владислав Дмитрів / Баштанська РДА Владислав Дмитрів / Баштанська РДА @bashtrda
81 Охват/переглядів 2026-01-24 13:01 Повідомлення №14488
Миколаїв. 14:00, 24 січняДоброго дня всім. Спробую пояснити по енергетичі складні речі простими словами.Що зараз відбувається? Світла в нас мало через те, що росіяни нас атакують.Вони б'ють по генерації та по транспортуванню. І через те мережі перевантажені і в нас є відключення. Західна частина України трохи легше, тому що б'ють переважно по по східним, по південним, по північним регіонам.Також, окрім планових відключень є графіки аварійні. Це коли щрсь ремонтується і вводиться відключення додаткові. Уряд, і ми працюємо, є результати. Думаю, ми відчуємо полегшення, коли запрацює наша сонячна генерація. Але це не означає, що якщо ми додали 40 МВт, то в нас стане більше світла. Ми всі скидаємося в загальний «котел» і потім порівну роздається всім областям, які зараз сидять без світла.Тому в нас не буде краще швидко, ніж у всіх. Тобто не зможу я зробити так, що у нас відключають 4 години світла, а десь відключають 18. Буде поступове покращення ситуації.І на останок. Злість – це не вихід. Це те, що хочуть зробити росіяни, щоб ми посварилися. Всі ми працюємо, щоб у всіх було світло