Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Баштанський партизан 🚜
Додано 06 січ 2025

Баштанський партизан 🚜

@bashtanka_now
Кількість підписників: 5 141
Фото: 48,600
Відео: 13,300
Посилання: 3,150
Опис:
Ми з Баштанки - п***й танки 🇺🇦 Актуальні новини📍 Без фейків 👺 Фото та відео 📹 Нам довіряють 🙏🏼 Наші контакти: e-mail: [email protected]
Джерело

Баштанський партизан 🚜 | Мир краще, ніж війна, але не будь-якою ціною, бо ми вже сплатили висок...

Логотип телеграм спільноти - Баштанський партизан 🚜 Баштанський партизан 🚜 @bashtanka_now
1 280 Охват/переглядів 2025-12-20 15:58 Повідомлення №62308
Мир краще, ніж війна, але не будь-якою ціною, бо ми вже сплатили високу ціну. Для нас важливий мир справедливий, міцний, щоб не можна було порушити його ще одним бажанням Путіна або ще одного Путіна. Це дуже важливо, щоб були сильні гарантії безпеки для цього, щоб унеможливити навіть думку і фізичну можливість знову прийти до нас з агресією.Будапештський меморандум – це... Я не вважаю, що ця угода була. Я вважаю, що це був папірець, тому що в нас окупували наші території і загинуло дуже багато людей. І нас не захистила ця угода. Не вважаю, що вона сильна або дієва.Тому для мене угоди – це не просто підписати. Треба знати деталі, що буде, якщо «русскіє» прийдуть з агресією, розпочнуть ще раз війну. Як американці, європейці будуть реагувати. Як будуть реагувати партнери. Який deterrence package буде в України. Що буде знаходитись на території України. Як укомплектована буде наша армія. Наскільки сильна, які в нас будуть запаси. На що ми можемо розраховувати. Який пакет санкцій буде вводитись одночасно проти агресора.Угода повинна бути для України справедлива і дієва.