Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - База
Додано 06 гру 2025

База

@based999
Кількість підписників: 101
Фото: 337
Відео: 50
Посилання: 298
Опис:
Авторський канал про історію, політику, спорт. І, може, про ще щось. Питання: @Nazarenko_99.

👥 Кількість підписників

101
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -2

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 72 25-11-24 12:20
Європейці - не ідеальні. ЄС - не панацея.У вересні я побував на заході від ЄС, який проходив у Хмельницькому. Він був лише для журналістів.Так от, там нам розповідали про усе, що дотичне до ЄС: інтеграція, інститути, гранти і так далі.В принципі, було прикольно. Але два плотних крінжа я зловив:1. Представники ЄС, розповідаючи про інтеграцію, взагалі не торкались можливих негативних наслідків. Вони демонстрували гарні приклади вигоди вступу. А коли я запитав про економічні негаразди в Греції, чи чому Великобританія снялась з ЄС - нічо внятного не почув. Вони люблять ставити умови, а самі приймати їх - ні.2. Там були журналісти різного віку. Найменший я (20), найстаршому - за 70 точно. Так от - журналісти постарше (50+) вели себе дивно.По-перше, тупі питання, по типу: чому ви не зменшити квоту укр депутатів, якщо вони крадуть гроші?Я то не проти їх зменшити, але до чого тут представники ЄС.І ще я з цими журналістами випивав трохи. І раптом вони мені кажуть: та цей ЄС - це все ху@ня. А на наступний день один із цих журналістів читав вірш вдячності європейцям. А інші в чергу ставали, щоб фотку зробити.Це наче часи совка - голова колгоспу на ферму в село приїхав.