Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Баришівська громада
Додано 24 лют 2022

Баришівська громада

@baryshivkarada
Кількість підписників: 2 352
Фото: 1,160
Відео: 321
Посилання: 432
Опис:
Новини Баришівської громади
Джерело

Баришівська громада | ️Щоб краще розуміти до чого докерувалися в Баришівській громаді "пароч...

Логотип телеграм спільноти - Баришівська ТГ 🇺🇦 Війна Баришівська громада @baryshivkarada
1 100 Охват/переглядів 2022-11-05 07:33 Повідомлення №1601
⚡️Щоб краще розуміти до чого докерувалися в Баришівській громаді "парочка" головного Хабарника та його вірної соратниці Слухай Надії варто роз'яснити ще один момент.Знаєте, чому Надія Слухай просто не піде сама з посади?❗️Все дуже просто: хто ж відмовиться від зарплатні у майже 60 тисяч гривень?!Це середній показник зарплати Слухай Надії, разом з преміями та надбавками. А у деякі місяці там суми були набагато більші!Але ж ви тільки послухайте, як розумна і всезнаюча Надія Слухай постійно повторює, що це мізерна плата за її тяжку працю.Майже волонтерська діяльність! Але її реальна робота виглядає зовсім по іншому. ❗️У приватних розмовах працівники селищної ради підтверджують, що Надія має фактично вільний графік роботи, на вихідних - якась чергова мандрівка.І в цей час жодного написаного протоколу засідання сесії! А це, на секундочку, входить у її прямі посадові обов'язки!Саме тому, ви, жителі громади не можете знайти на сайті жодної документації по діяльності селищної ради. А це ж вигідно - можна щодня тинятись по кав'ярням чи кафе в центрі Баришівки, імітуючи бурну та важливу діяльність.У Надії Слухай принцип роботи простий - все, що зроблено в громаді добре - це лише її заслуга! Будь-які заходи чи проекти - все її ідея, її реалізація. І вона безсоромно забуває, що за цим усім насправді стоять десятки фахівців, простих працівників селищнох ради.Про них Надія Слухай згадує лише тоді, коли щось не вийде! Та ще й триповерховим матом гарно вкриє! Бо такий стиль роботи, по-іншому Надія так і не навчилась.Тому, шановні жителі громади, ви маєте зрозуміти. ❗️Все, що зараз відбувається в селищній раді та громаді загалом - це все наслідки бездумного, примітивного та егоїстичного управління. Слухай, а на черзі й Хабарник будуть відповідати за все, особливо Сашко.А Надії зараз варто зайнятись пошуком нової роботи, краще десь за межами Баришівської громади, оскільки із сусідніх громад цю ефективну менеджерку вже виганяли до цього.