Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською
Додано 14 лип 2024

Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською

@barcelonnikua
Кількість підписників: 1 671
Фото: 32,100
Відео: 1,800
Посилання: 27,200
Опис:
Новини, факти та різна всячина про наш улюблений футбольний клуб. Зроблено фанатом для фанатів😁 Резерв: https://t.me/+w6tLJMFh5y1hOTk6 Реклама: @barcelonnikua_add Діскорд (але обов'язково бути підписаним на канал тут):https://discord.gg/an5UtANw7
Джерело

Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською | Передматчева прессконференція Гансі Фліка та Ламіна Ямаля:🔴 Ямаль: Ми ...

Логотип телеграм спільноти - Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською @barcelonnikua
433 Охват/переглядів 2026-04-13 16:30 Повідомлення №35401
📢 Передматчева прессконференція Гансі Фліка та Ламіна Ямаля:🔴 Ямаль: Ми молода команда, і маємо віддати всі сили та діяти так, як робили протягом усього сезону. Ви сподіваєтесь на диво? Ми просто маємо грати так, як уміємо. Не потрібно думати, ніби це диво. Ми вже перевертали гру 2:0, але головне — зіграти у свій футбол. Про впевненість у команді? У нас є великі гравці, футболісти світового рівня. Не все залежить від мене, а навіть якби й залежало — мене б це не турбувало. Я вірю в команду.  Про Леброна Джеймса? Леброн — це орієнтир, який мене надихає. Я подумаю про те, як це робив він, і сподіваюся, що в мене вийде так само. Я вважаю себе одним із команди, у нас є багато досвідчених гравців. Вірите у камбек? Обіцяємо: якщо нас і виб’ють, то тільки після того, як ми битимемося до самого кінця. Ми будемо захищати цю емблему. Камбек — цілком реальний, саме заради цього ми тут. Наскільки ти мотивований? Дуже мотивований. На початку сезону мій рівень багато хто ставив під сумнів. Зараз уже видно, на що здатні гравці, і я дуже чекаю завтрашнього дня.  Послання для Чоло? Я почуваюся дуже добре, дуже вмотивований. Сподіваюся, зможу зробити різницю. Сподіваюся, Чоло зробить мені маленьку послугу й залишить мене в ситуації один в один. Про Лігу чемпіонів і Ла Масію ? Чемпіонат світу і Ліга чемпіонів — це два найкращі турніри. Мене завжди надихає забивати в Лізі чемпіонів. Ла Масія має величезне значення. Ми любимо «Барсу», віддамо всі сили й будемо боротися. Про майбутнє? Чесно кажучи, я не знаю. Сподіваюся виграти ще більше трофеїв — чемпіонат світу і Лігу чемпіонів. Нові титули зроблять мене щасливим. Про відповідальність у 18 років? З дитинства я брав на себе багато відповідальності. Я сприймаю це як чесноту. Мені подобається грати поруч із партнерами. Про Неймара та про напругу? Напруга є завжди, але це вже минуле. Я думаю тільки про завтрашній матч — це для мене найважливіше. Щодо Неймара проти ПСЖ — я переглядав це багато разів. Це гравець, який сформував моє дитинство. Це мій кумир. Це футболіст, заради якого варто дивитися матчі. Можу лише подякувати йому і сподіваюся, що він зіграє на чемпіонаті світу. 🎖Barcelonnik ❤️