Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською
Додано 14 лип 2024

Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською

@barcelonnikua
Кількість підписників: 1 671
Фото: 32,200
Відео: 1,800
Посилання: 27,300
Опис:
Новини, факти та різна всячина про наш улюблений футбольний клуб. Зроблено фанатом для фанатів😁 Резерв: https://t.me/+w6tLJMFh5y1hOTk6 Реклама: @barcelonnikua_add Діскорд (але обов'язково бути підписаним на канал тут):https://discord.gg/an5UtANw7
Джерело

Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською | Резонансне інтерв'ю Чаві (Частина 4): ❓ Ви спілкуєтеся з Лео Мессі? Та...

Логотип телеграм спільноти - Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською @barcelonnikua
506 Охват/переглядів 2026-03-09 07:32 Повідомлення №34319
🤯 Резонансне інтерв'ю Чаві (Частина 4): Ви спілкуєтеся з Лео Мессі? Так, у нас із Лео теплі стосунки. Він коментує вибори? Це приватні розмови. І, враховуючи, що це Лео й я розумію резонанс, я краще промовчу. Але, думаю, ви й так приблизно знаєте, що він думає, чи не так? Чи було реально повернути Мессі, поки ви були тренером? Президент і тут не говорить правди. Лео був готовий повернутися. У січні 2023-го, після того як він став чемпіоном світу, ми зв’язалися з ним — і він сказав мені, що з ентузіазмом повернувся б, і я це бачив. Ми говорили до березня, і я сказав: «Коли скажеш мені “ОК”, я скажу президентові, бо я бачу тебе у проекті. І що далі? Президент почав узгоджувати контракт із батьком Лео. У нас було «зелене світло» від Ла Ліги — але саме президент усе згорнув. Пояснив чому? Лапорта сказав мені дослівно, що якщо Лео повернеться, він почне війну проти нього, а він не може собі цього дозволити. І раптом Лео перестав відповідати на мої дзвінки, бо з іншого боку йому сказали, що це неможливо. Я зателефонував батькові і сказав йому: «Це не може бути, Хорхе», а він відповів: «Поговори з президентом». А я наполягаю, що ми вже п'ять місяців розмовляємо з Лео, все вирішено, з футбольної точки зору немає сумнівів, з економічної точки зору ми їдемо в Монжуїк і зробимо останній танець, як у Джордана, все підготовлено. Ви підтримали Віктора Фонта. Якщо він виграє, ви повернетеся в «Барсу»? (цитата на фото). Моє завдання — сказати правду. Лео не повернувся не через Ла Лігу і не тому, що Хорхе Мессі просив більше грошей — це брехня. Це президент і його люди сказали «ні», що він не може собі цього дозволити, що він має всю владу і що Мессі погано розпоряджатиметься цією владою. Вам знадобився час, щоб знову нормально спілкуватися з Мессі? Так, бо він думав, що я був «в цій схемі». Це сильно вдарило по наших стосунках, але зараз усе знову добре. Мессі ще може повернутися? Я дуже хотів, щоб Лео повернувся. І навіть сьогодні вважаю: він допоміг би команді — голами, останніми передачами, без сумнівів. Але він ще гратиме на чемпіонаті світу! Лео знову тріумфував би на «Камп Ноу». Це було його бажання і моє — він це знав, тепер знає точно. Але якийсь час я не міг із ним комунікувати — шкода. Через тих, хто там був. Ви спілкувалися з Лапортою після звільнення? Ні. Коли була остання розмова? Пам’ятаю: після тих двох-трьох тижнів, коли він не відповідав на мої повідомлення, ми побачилися після матчу з «Райо Вальєкано». Сектор активної підтримки скандував: «Чаві — так; Лапорта — ні». Ситуація була неприємна, дуже напружена. А потім? Через кілька днів він з’явився, і я сказав: «Добре, я розумію, що я вже на вулиці, але скажи мені — чому?». А він відповів, що я «не вірю в склад». Це було неправдою, але я сказав: «Гаразд, неважливо. Я не піду з «Барси», стріляючи навсібіч. Ізми «Барси» не закінчуються цим інтерв'ю... Вони змушують вас вірити, що «Барса» — це «або ти зі мною, або ти проти мене». Цей слоган «проти всього і проти всіх». Вони такі, це їхній спосіб дії, і це ганьба для вболівальників «Барселони». Я не виступаю проти Лапорти, я виступаю на користь «Барси». Нам потрібні здорові люди. Ми вже 20 років живемо з ізмами: чи то кройфізм, чи то лапортизм, чи то сандізм, чи то нунізм... кожен має бути частиною «Барси». Як ви почуваєтеся після того, як усе це сказали? Мені стало спокійніше. Я опинився поза клубом, бо пішов проти Алехандро Ечеваррії. [4/4]🎖Barcelonnik ❤️