Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською
Додано 14 лип 2024

Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською

@barcelonnikua
Кількість підписників: 1 671
Фото: 32,200
Відео: 1,800
Посилання: 27,300
Опис:
Новини, факти та різна всячина про наш улюблений футбольний клуб. Зроблено фанатом для фанатів😁 Резерв: https://t.me/+w6tLJMFh5y1hOTk6 Реклама: @barcelonnikua_add Діскорд (але обов'язково бути підписаним на канал тут):https://discord.gg/an5UtANw7
Джерело

Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською | Матч був складним на початку, але вам вдалося здобути три очки?🔴 Леван...

Логотип телеграм спільноти - Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською Барселонник 🇺🇦 | Барселона Українською @barcelonnikua
222 Охват/переглядів 2026-01-22 09:45 Повідомлення №32938
Матч був складним на початку, але вам вдалося здобути три очки?🔴 Левандовський: Так, насправді у нас було кілька проблем у першому таймі. Ми пропустили два голи. Я думаю, що у другому таймі ми грали набагато краще, більше контролювали гру, і також були ефективнішими в атаці. Грати тут було нелегко, особливо з таким полем та такою погодою. Я думаю, нам знадобився деякий час для адаптації, але зрештою ми здобули три очки, і ми дуже задоволені. Флік також розповідав нам, що звикнути до холоду було нелегко. Нелегко грати при -5, -6 чи -7 градусах? Так, правда в тому, що це нелегко. Зовсім інша справа грати за 2 чи 3 градуси порівняно з грою за -5 чи -7 градусів і вище. Але зрештою, найголовніше, що у нас є три очки. У нас залишився один матч Ліги чемпіонів, і я сподіваюся, що ми переможемо і зрештою потрапимо до вісімки найкращих.  Твій перший гол у Лізі чемпіонів? Так, нарешті. Це перший гол, але тепер, мабуть, все легше, не лише для мене. Я дуже задоволений. Спочатку те, як ми грали сьогодні, утримуючи м'яч, було набагато краще, ніж до матчу. Я думаю, що якщо ми зіграємо так, як сьогодні, або покращимо деякі речі, ми можемо бути небезпечнішими, і, на мою думку, у нас буде більше атакувальних можливостей, щоб вибити м'яч.  Ви дивилися на турнірну таблицю та як справи? Ви на дев'ятому місці, і є кілька команд з 13 очками, тож наступної середи буде божевілля? Так, ми говорили в роздягальні, що є близько 8 команд. Проте для нас найважливіше, щоб ми виграли наш останній домашній матч проти «Коппенгагена». Якщо ми добре гратимемо в обороні, краще гратимемо в атаці та забиватимемо голи, я думаю, у нас є великі шанси грати безпосередньо у плей-офф . 🎖Barcelonnik ❤️