Джерело
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | 25 жовтня в київській церкві «Храм Миру» відбулася зустріч сестер, від...
2 950 Охват/переглядів
2025-10-27 19:20
Повідомлення №1904
✨25 жовтня в київській церкві «Храм Миру» відбулася зустріч сестер, відповідальних за жіноче служіння у церквах Києва.Подія була організована жіночим комітетом ОЦ ЄХБ м. Києва та Київської області.На захід зібралися близько 60 жінок-лідерок і їхніх помічниць.🤎Метою зустрічі було об’єднання, знайомство й підтримка одна одної, адже за останній час у київських церквах з’явилося багато нових сестер, а служіння жінкам потребує єдності, молитви й взаємного підбадьорення. Юлія Бокоч, відповідальна за жіноче служіння ОЦ ЄХБ м. Києва та Київської області, нагадала про це і наголосила на місії сестринства.✨Вечір розпочався з поклоніння і молитви, після чого учасниць благословив пастор Олександр Бокоч.📎У головній темі «Сила відновлення» сестер повела Анастасія Ойович, керівниця жіночого служіння ВСЦ ЄХБ. Вона говорила про те, як у час війни, переживань і втрат важливо не лише служити іншим, а й самим відновлюватися у Божому Слові, у Його присутності, у триманні за Його обітниці як за міцний фундамент нашого життя.✨Особливим моментом стала символічна дія: кожна сестра покладала камінчик у корзину як знак тягаря чи болю, який віддає Христу, і натомість брала квітку, символ життя й відновлення.📎Своїми напрацюваннями також поділилася Юлія Негрішна, відповідальна за служіння християнського навчання жінок (ХНЖ) Києва та Київської обл., представивши посібники, які можна використовувати під час жіночих зустрічей у громадах.✨ Атмосфера вечора була наповнена теплом, вдячністю й натхненням. Сестри свідчили, що зустріч стала для них джерелом оновлення, підтримки та практичних ідей для подальшого служіння.«Христос – Той, Хто відновлює. Навіть під тягарем війни, переживань і щоденних турбот Він дає життя і силу йти далі».
#подіїзустрічі