Джерело
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | Протягом 19–20 вересня у Київській церкві «Храм миру» понад 400 служит...
672 Охват/переглядів
2025-09-22 08:32
Повідомлення №1807
Протягом 19–20 вересня у Київській церкві «Храм миру» понад 400 служителів з усієї України, зокрема й служителі церков Києва та Київської області, зібралися разом на конференції «PROлідерство», щоб навчатися, ділитися досвідом і шукати Божого провідництва для подальшого розвитку служіння.✨Учасники мали можливість спілкуватися за круглими столами: знайомилися, молилися одне за одного, обговорювали актуальні питання й підсумовували їх у спільному колі.У програмі конференції звучали актуальні теми: • «Як дбати про здорове лідерство» – Василь Фурта • «Здоровий імідж лідера» – Володимир Кондор • «Церква – носій Божого зцілення» – Давид Орос • «Християнський лідер: виклики та перспективи служіння» – Валерій Антонюк✨На окремих семінарах говорили про жіноче лідерство, розвиток територіальних громад через служіння церкви, битву церкви за освіту та науку, уроки від Ісуса для сучасних лідерів, а також про здорові команди й Євангеліє, що оновлює серце служителя.
«Ця конференція стала для мене потужним джерелом натхнення й духовного підбадьорення, справжнім спорядженням для служіння. Вона допомогла побачити важливість активного й здорового лідерства, яке не лише веде за собою, але й живе для людей. Я зрозумів, що церква має бути не “клубом для святих”, а “лікарнею для поранених душ”, де кожен може знайти зцілення й підтримку», – оцінив ці дні Влад Кошман, пастор з Київської обл.
🙏🏼 Щира подяка організаторам та команді ВСЦ ЄХБ за проведення цієї конференції й турботу про розвиток здорового християнського лідерства в Україні.#подіїзустрічі