Джерело
ОБʼЄДНАНІ • Баптисти Київщини | ️ 24 травня у Київській богословській семінарії відбулося урочисте свя...
809 Охват/переглядів
2025-05-24 17:33
Повідомлення №1435
🗓️ 24 травня у Київській богословській семінарії відбулося урочисте святкування завершення навчального року. Цей важливий момент об’єднав студентів бакалаврських та магістерських програм, а також учнів школи «LINTEUM» з Київської та Рівненської філій.Кількість випусників:• школи «LINTEUM» м. Київ —11 студентів;• школи «LINTEUM» м. Рівне — 28 студентів;Бакалаврат: 6 студентівМагістр: 1 студент🔹Урочиста частина зібрала студентів, викладачів, наставників і друзів — щоб разом подякувати Богові за пройдений шлях і відзначити досягнення кожного.🗣️ Пастор церкви «Преображення» в м. Рівному Олександр Гаврилюк, заступник голови обʼєднання церков ЄХБ м. Рівного та Рівненської обл.,випускник КБС 2005 р., подякував усім присутнім за можливість бути частиною навчального процесу при Київській богословській семінарії та відзначив активність студентів Рівненщини, які прагнуть навчатися.Він наголосив на важливості безперервного навчання для пасторів і служителів, адже, за його словами, кожен пастор повинен бути здатним навчати інших, і ця здатність ґрунтується на постійному особистому розвитку та освіті. Пастор, який перестає вчитися, ризикує деградувати не лише морально, а й у своїй кваліфікації та покликанні.🗣️ Пастор Олександр Бокоч, в.о. голови ОЦ ЄХБ м. Києва та Київської обл., у своїй промові звернув увагу на важливість завершення одного етапу навчання, але водночас підкреслив, що це лише початок справжнього служіння для кожного студента та випускника. Він наголосив, що отримані знання — це не просто диплом, а відповідальність передати Божу правду іншим і жити покликанням, яке Бог довірив.🗣️ Ректор КБС Руслан Хмиз привітав випускників різних програм, зазначив важливість цього дня як дня благословіння, особливо в умовах війни в Україні. Він провів церемонію перекидання «китичок» — символу отримання ступеня бакалавра чи магістра. Руслан Богданович подякував Богові за цей успішний четвертий випуск, наголосив на значенні нових форм навчання, зокрема шкіл учнівства, які відповідають сучасним потребам церкви в Україні, і відзначив співпрацю з регіональними об’єднаннями.Ректор виокремив три ключові права випускників: право навчати істину Божого слова, представляти Христову церкву та бути голосом правди в суспільстві. Також підкреслив три основні обов’язки: жити згідно з Євангелієм, передавати знання іншим і служити жертовно та відповідально.🔹Під час урочистостей лунали свідчення студентів про Божу вірність, зміни у серці, нові мрії та бажання служити. Прозвучали щирі слова подяки Богові, наставникам і один одному. 🙏🏼 Завершилось святкування спільною молитвою за майбутнє кожного випускника.Щиро вітаємо випускників 2025 року! Молимося, щоб кожен із них продовжував слідувати за Христом, був світлом, надією та підтримкою для тих, хто поруч — у мирні дні та в часи випробувань.