Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Bankova Mail
Додано 06 гру 2025

Bankova Mail

@bankovamail
Кількість підписників: 21 283
Фото: 19,600
Відео: 1,910
Посилання: 31,900
Опис:
Уся українська політика в одному каналі: https://t.me/bankovamail Ми в Х https://x.com/BankovaMa
Джерело

Bankova Mail | Феномену Житомира немає: екс-голова «Укренерго» Володимир Кудрицький п...

Логотип телеграм спільноти - Bankova Mail Bankova Mail @bankovamail
2 580 Охват/переглядів 2026-01-30 11:33 Повідомлення №33425
🤔Феномену Житомира немає: екс-голова «Укренерго» Володимир Кудрицький пояснив, чому проблема з децентралізованою генерацією є не лише в Києві:Дивіться, я трошки цифр насиплю вам, а ви самі зробите висновки. Про Житомир, Київ, Харків і оце все. Значить, Київ споживає, в мінусову температуру, коли -10, -15 до 2 тисяч МВт. Децентралізована генерація - це контейнеризовані газопоршневі станції - вона дає 2,3-2,5 МВт. Тобто Києву треба, грубо кажучи, для того, щоб покрити пік свого споживання, в районі 800 таких контейнерів.Нещодавно ми обговорювали новину, що 8 уже монтується. І це дуже погано. Всі кажуть, ну, от, нема децентралізованої генерації в Києві, а от в Харкові вона є. Значить, Харків споживає менше - до 700 МВт в стрибку, але там теж обсяг децентралізованої не буде вище від умовних 10%.І після всіх цих розмов, і селекторів, і ставок, і всіх потужних нарад, про те, що Київ погано підготувався на 2%, а Харків молодці, прилетіло, на превеликий жаль, вчергове прилетіло в Харків, і 80% міста було без світла.Тепер балада про Житомир. Житомир споживає 250 -280 МВт таку морозну погоду на піку споживання. Нещодавно прийшла новина, що цілі 2 МВт Житомир встиг поставити. Я особисто знаю про деякі приватні проєкти обсягом 10 МВт.У мене питання, тут більшість з вас не енергетики, я називаю цифру 280, і 10, 2000, і там 16, 700, і 50. Всі ці міста, вони з точки зору розгортання децентралізованої генерації, зробили від 2 до 10%. Давайте ми не будемо розбиратися, ну, типу, хто з них чемпіон, тому що чемпіонів, вважаю, там немає Підписуйтесь: Bankova MailПідписуйтесь на нас в ХГоловне на сайті