Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Банкай семпая | Про Аніме, Манґу та Всяке
Додано 14 лип 2021

Банкай семпая | Про Аніме, Манґу та Всяке

@bankai_sempai
Кількість підписників: 2 652
Фото: 6,670
Відео: 543
Посилання: 2,720
Опис:
Всяке різне про аніме та манґу в Україні та деінде. Контакти адміна: @Yuriy_Stakh
Джерело

Банкай семпая | Про Аніме, Манґу та Всяке | На банці Дзеншю бракує 5 тисяч до 800к і 17 тисяч до того щоб побити м...

Логотип телеграм спільноти - Банкай семпая | Про Аніме, Манґу та Всяке Банкай семпая | Про Аніме, Манґу та Всяке @bankai_sempai
1 400 Охват/переглядів 2026-04-03 14:31 Повідомлення №9484
На банці Дзеншю бракує 5 тисяч до 800к і 17 тисяч до того щоб побити мій минулорічний рекорд по зборах.Тому пропоную вам декілька цікавих можливостей.1. За донат від 300 грн гляну ваше аніме (чи хоча би 3 серії), а потім проведу стрім де поділюсь своїми враженнями у форматі тір-лісту. Які тут умови? Щоб взяти участь: закидаєте 300 грн і пишете в коментарях назву тайтлу. Стрім проведу до кінця року.2. За донат в 10к зроблю повноцінний відео-огляд будь-якого аніме чи манґи. Увага, наявно 3 лоти, але кожен наступний дорожчий на 10к. Тобто вартість огляду другого аніме/манґи - 20к, а третього - 30к. Які тут умови? Я дивлюсь все аніме або читаю усю манґу, пишу чесний сценарій і випускаю всі три відео в цьому році.3. За донат 10к - вечір пива з паном Юрою. Такий лот всього один, але місць в ньому 3. Тобто максимум нас може бути 4 людини включно зі мною. За додаткові 10к ви можете викупити місце і зробити з ним що завгодно: привести друга або не приводити нікого. Ви взагалі можете викупити всі 3 місця і мати соло-вечір зі мною. Я лише сподіваюсь, що у вас не рожеве волосся.Які тут умови? Зустріч у Львові в пабі Христофор, в зручний для всієї групи час, кожен оплачує свій рахунок. Я весь вечір відповідаю на ваші питання, зливаю інсайди індустрії (не показуйте цей пост видавцям) і звісно обговорюю з вами аніме. Все це заливаємо смачним пивом, або напоєм вашого вибору.Щоб зголоситись на якийсь з варіантів, пишіть в коментарях чи мені в пп, що хочете забронювати якийсь з лотів. Якщо він ще не занятий, то я підтверджую його і прошу задонатити на баночку.🍋Донатити тут:https://send.monobank.ua/jar/A889oWZzhB