Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бандерівський криптан
Додано 06 гру 2025

Бандерівський криптан

@banderocrypt
Кількість підписників: 2 204
Фото: 972
Відео: 10
Посилання: 562
Опис:
🔥Все про лудку
Джерело

Бандерівський криптан | Так пора б чучуть підсумки календарика підбити і шортікі які я успішно...

Логотип телеграм спільноти - Бандерівський криптан Бандерівський криптан @banderocrypt
1 630 Охват/переглядів 2026-02-10 17:13 Повідомлення №1796
📌Так пора б чучуть підсумки календарика підбити і шортікі які я успішно проскіпав.Найбільше фомо напевно $ZAMA, яку можна було вкусно шортануть, не впевнений шо це імпакт від окх буста😕,але все ж я мав заходити,але був літак і найближчих годин 12 я був би без зв`язвку тому вирішив,що не варто в такій ситуації заходить - fomo xD.👀Загалом якщо ви заходили у всі шорти по календарю то ви були б в плюсі як мінімум чисто через те шо ринок сипався майже весь цей місяць,зараз ніби ринок йде на відновлення,тому шортить трошки стрьомно,але все ж можна підшукувати ситуації під локальні фліпи.⌛️Шо по найближчим шортікам то?🟢Birb - роздають 1.4% від mcap,капа доволі велика,але по графіку дають "качелі" на 50-70% вверх,тому набрав би маленьку частину зараз,а іншу ввечері перед виплатою🟢OWL - тут по графіку вообще піздєц, -94% за місяць,але за останні дні дав 3х з лоя.Спочатку це виглядала як ідея шорта під кінець х4 буста,але з того моменту він дав -70% приблизно,тому максимум на що я можу розраховувати це фліпнутися під лоусайз на кінець туріка,адже х4 буст вже не буде так впливати на нього,ну і не забувайте 5 лямів капа як ніяк. Доречі з усіх бірж лише на Bingx "+" фандос,тому в шорт вигідніше заходити тут.🟢CYS - графік доволі стабільний з початку лістингу проекта,в моменті думав шо будуть накачувати,але там в моменті здули до 0.21,та й подумав шо це раг,і ось за останні дні токен виріс на 50%. До виплати звісно довго ще,але буду наблюдати за ним,якщо +- стабілізується то буду набирати шорти з короткими стопами.🖥Як бачите тепер стратегія торгівлі трішки змінилася,і замість заходіка за 3-4 дні до виплати вигідніше стало фліпатися за декілька годин до події. А як ви провели першу третину цього місяці?🗓КалендарФліпаю на 🧐BingxЗа рефбеком комси писати - @denjaww