Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦

@balabaonline
Кількість підписників: 872
Фото: 2,740
Відео: 936
Посилання: 623
Опис:
Breaking news і без фейсбуку. Русофоблю як вмію ) Ну й трохи про мистецтво.
Джерело

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 | Підчас відпустки мав час подивитись фільми. І знаєте, я зрозумів одну ...

Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 @balabaonline
412 Охват/переглядів 2024-10-06 10:14 Повідомлення №3289
Підчас відпустки мав час подивитись фільми. І знаєте, я зрозумів одну прикольну штуку. В плані внутрішньої дисципліни і заданої планки ми напевне найкраща армія в світі.Чому? Тому що задана планка всіма хто є дотичним мілітарним камюніті реально висока. В американських фільмах солдат, що вживає по формі є чимось цілком «вайбовим» і на це ніхто не звертав увагу. В росіян це просто як норма ужиратись по формі і валятись пʼяним десь на обочині, і на це ніхто не звертає увагу. В американців військові ходять по формі в стрипухах, в казино і тд, і це нормально показують в фільмах, і всі такі«ну норм»Але. Я реально радий, що ми стали на планку вище цього.Що задали тренд того, що форма це не просто одяг і кожен хто її одягає повинен відчувати відповідальність. В нас є цілком позорним бути «аватаром» а військові які по формі ходили умовно в клуб і були замічені одразу ж получають піздюлей на всіх рівнях від командира відділення аж до комбата. Та і цивільним населенням така поведінка в формі в більшості не зустрічається словами «він воював, хай валяється пʼяним в формі йому можна»Форма це не одяг, форма це відповідальність. Дякую всім хто просуває цей тренд, і дотримується норм правил поведінки в формі і не ганьбить ні себе, ні всіх полеглих побратимівПозивний Невідомий