Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦

@balabaonline
Кількість підписників: 872
Фото: 2,760
Відео: 938
Посилання: 625
Опис:
Breaking news і без фейсбуку. Русофоблю як вмію ) Ну й трохи про мистецтво.
Джерело

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 | В День Києва, з яким всіх нас вітаю, бо всі українці хоч трохи кияни -...

Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 @balabaonline
231 Охват/переглядів 2026-05-31 08:01 Повідомлення №6035
В День Києва, з яким всіх нас вітаю, бо всі українці хоч трохи кияни - хтось жив, хтось вчився, в когось тітка або друзі там живуть чи бабуся заміж вийшла, - коротше, всі! Всіх вітаю!Й в традиціях «Газети по-київськи», де колись мене Сергій Тихий навчав писати коротко і яскраво, хочу поділитися своїм репортажем про Одесу і рибу, яку поставили на цьому тижні. Ну й майже 40 фото, яких я зробила і вони просто тупо не влізли в матеріал) Тому що Одеса без Києва нікуди, Київ наш татко, а Одеса - мамуся. Всіх нагодує і дасть люлей: «Сину, а ну марш додому! - Мама, я замерз? - Ні, ти хочеш їсти»)Мій заголовок був «Ви смажте, риба буде». Але редактори виправили) ну нічого, головне, що в нас дійсно є Київ, є Одеса, є риба, а Збройні Сили України смажать орчатню так, що їм скоро мало не покажеться, уберуться з нашої землі як міленькі. Тому допомагаємо їм, не зупиняємося. Київ вивезе, Одеса завжди нагодує.Репортаж з Привоза тут, фото нижче.З Днем Києва і дякую Збройним Силам України🇺🇦 Одеса любить вас❤️