Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦

@balabaonline
Кількість підписників: 872
Фото: 2,740
Відео: 936
Посилання: 623
Опис:
Breaking news і без фейсбуку. Русофоблю як вмію ) Ну й трохи про мистецтво.
Джерело

Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 | В Одесі затримали двох дівчат, які підпалювали автівки, та чотирьох чо...

Логотип телеграм спільноти - Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 Балаба online. Україна. Війна. Перемога🇺🇦 @balabaonline
488 Охват/переглядів 2025-01-30 10:15 Повідомлення №3751
В Одесі затримали двох дівчат, які підпалювали автівки, та чотирьох чоловіків, які не тільки підпалювали, але й ще підривали людей. Я в таких випадках кажу: треба відстежити, звідки та як їм зайшли гроші. Від кого. Дивитися весь ланцюжок. Люди, які давали гроші на одеський антимайдан досі не затримані. Недорогі росіяни зараз дуже "вкладають" гроші у все, що може зруйнувати Україну зсередини, та виправити своє покошене обличчя у світі. Війна показала, що русский балет якось в Іран не відвезеш та й в КНДР його ніхто не чекає. "Русских художників" майже не приймають західні галереї. "Великая русская література" не має попиту у Китаї, Ірані, та Північній Кореї. Ну не втюхаєш.Тому вони вкладають в кіно, не світять, дійсно - яким чином. Бо санкції-санкції. Але чомусь впевнена, що фільм "Анора", який зняв американець Шон Бейкер, зроблений на російські гроші. Дивлюсь як його піарять у світі та хто його піарить - прям воно. І всі роблять вигляд, що ні-ні, росії там нема. І на Оскар протягнули. І на Сезар. Тьфу.В 2023-му пустили кіно про Ізраїль у 1930-ті та "страшних сіоністських бойовиків", зокрема Аврама Штерна, з російською акторкою в головній ролі. Яка там, не виїхала, сидить грає на радість путіну та зетникам. Але кіно прокрутили. На фестивалі пустили. Мерзотний такий фільм про "ми за все хороше проти всього поганого". Стопудово за російські гроші. Але не перевіриш.Світ хаває. Огидно. Так, вони ще не купляють четвертину Лувру, щоб виставити "русского художника Репина", не показують "романтизм росії і Германії" в Берліні, як це було у 2018-19-х роках. Але через кіно вже лізуть. Треба бити. І не тільки по руках.