Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Бахмутський Демон 👹
Додано 14 лип 2024

Бахмутський Демон 👹

@bahshiddemon
Кількість підписників: 172 984
Фото: 250
Відео: 184
Посилання: 199
Опис:
Для друзів просто Демон. [email protected]
Джерело

Бахмутський Демон 👹 | Все норм, знову на звʼязку.Удари по Москві - файно, обміни - чудово.На...

Логотип телеграм спільноти - Бахмутський Демон 👹 Бахмутський Демон 👹 @bahshiddemon
156 000 Охват/переглядів 2026-05-18 06:45 Повідомлення №3367
Все норм, знову на звʼязку.Удари по Москві - файно, обміни - чудово.На фронті триває боячка і підарні ставлять задачу до осені окупувати Донбас. Підарня в більшості сама шарить, що в них не вийде, тому авіація продовжує лише розвалювати бомбами міста, але це не окупація, це випалена земля. Ми здійснюємо вдалі операції в тилах підарні, вибиваємо їх пілотів і не тільки. Повзуча шляпа фронтова триває, зеленка ускладнила роботу дронщикам, також треба більше інтенсивності по логістиці підарків на середніх дистанціях. Вкотре думу гадаю, яка це все дурня, вся ця війна, яка це тупа втрата часу, і життя, котре ніхто не поверне, ні час, ні життя, повна тупа залупа. А ще хочу бачити, що в нас молодь про щось мріє, щось будувати в цій державі хоче, бо поки враження, що ми всі балакаємо тільки про військове, вимушено, але все ж. Має бути якась національна ідея окрім війни на виживання, кудись ми маємо прагнути. І не тупо прагнути в ЄС, як совкодрочери все життя йшли в комунізм і прийшли в залупу. Маємо прагнути створити тут рай для середнього класу наприклад. Кароч, не було мене довго, дістався до Інтернету.